Tazke dychanie

Príspevok v téme: Tazke dychanie
ninik

Poradte mi prosim Vas strasne zle sa mi dycha akokeby plytko, vecer ked zaspavam a nastane zlom spanku sa strhnem na to ze prestavam dychat...byva mi zima a nasledne strsne horko, mam mravcenie a vnutorny tras, je mi na odpadnutie..tlak mam v poriadku..neviem co je so mnou, v nemocnici vravia ze nic..prosim o radu.dik

jeiny

ahojte. Mam tiez problem s dychanim. Naposledy túto sobotu, myslela som ze odpadnem. Nemohla som sa nadychnut, trnula mi tvar, citila som ako keby sa mi neokyslicoval mozog. Desny stav, este stale sa nemozem poriadne nadychnut, ale snazim sa vsugerovat si, ze je to ok:o(

ooo

nemyslím, že to je hypochondria, ale vybičované nervy... človek saproste necíti dobre a chce vedieť prečo a tak si veľa číta a zisťuje a zistí aj to, čo by nechcel. a stres sa kumuluje a telo reaguje úplne hororovo

ninik

petka, neboj sa, rakovinu nemas urcite, nehaluz sa:) ja som zacala mysliet na ine veci a ti poviem ze tie stavy presli.je mi FAJN KONECNE!!po velmi dlhej dobe.netreba mysliet na somariny.a prestan fajcit je to velmi jednoduche!a rakovinu nedostanes:)

petkaa

aj ja taketo stavy poznam, som tazky hypochonder baby, ale fakt tazky, teraz som sa napriklad dozvedela ze jeden chalan ma rakovinu pluc a uz si myslim ze co ak ju mam aj ja.... a uz sa mi zacne blbo dychat toci sa mi v hlave....a neviem sa presvedcit ze je to vsetko len zo psychiky...a uz mi z toho sibe...

jaja

ono to chodí podla mna,ked máme akurát nie pozitívne myšlienky, alebo nás niečo trápi, alebo tak. keby človek bol happy-čo sa dosahuje ťažko, lebo vždy treba niečo riešiť- asi nepríde? nie som si 100 % istá, či je to takto vo všeobecnosti, ale u mna isto hej.