prossiiiiiiiim pomoc

Príspevok v téme: prossiiiiiiiim pomoc
:)))

prosim vas mam takyto problem rozisli sme s priatelom povedal mi ze uz mi viacej necche ublizovat ze ho to strasne trapi ale ze to bude asi lepsie ze ma nechce trapit ze mi ublizoval tym lebo si pisal s jednou babou a mna to trapilo povedal mi ze uz si nebude s nou pisat ze si nenecha rozbit vztah povedal ze medzi nimi nikdy nic nebolo a ani nebude ale aj tak si s nou po case pisal opat a teraz ked sme sa rozisli tak mi stale pisal ze ako mu chybam a ze nemoze zabudnut potom prisiel ku mne a povedal mi ze sa s nou stretol :( tak sa ho pytam nech mi povie rovno ci s nou ce byt a on ze nie ze chcel zabudnut na mna tak ze isiel za nou ale ze sa to neda ze musi stale na mna mysiel a tak ze si ma nevazil a ze si ma nezasluzil a cem sa spytat ze ci sa podla vas oplati este skusit ten vztah dat dokopy boli sme spolu rok a pol dakujem

llucia

tak neviem ci je lepsie vytrapit sa taky mesiac bez neho, ale dalsi rok s nim......, lahko sa mi to pise, a horsie sa to robi, ja viem, ale zamysli sa nad tym trocha....., ja mam vztah trapim sa a neviem co dalej, a mam pocit ze som to mala nechat vtedy ked bolo treba

:)))

llucia hej aj o tom som rozmyslala ze sa budem trapit a tak neviem co urobit strasne mi chyba a este ked viem ze aj ja jemu tak je to este horsie
antichlipko nhoo vies ako uz si jej cislo vymazal davno to viem ze ho nemal len ja urcite za tou bbabou nepojdem to by veeelmi zle dopadlo...

antichlipko

si to s tou babou vybav ty :) ja by som si takto balit dievca rozhodne nenechal..ak ta ma naozaj rad tak si jej cislo ochotne vymaze z telefonu a nebude na nu vobec reagovat :) ja by som to pre tu svoju urobil :) a velmi rad :)

:)))

llucia nhoo s tou doverou to bude tazsie...
antichlipko vies ja som neziarlila ale vies ked mu vypisuje ze sa s nim ce stretnut a ze ci uz spinka a pritom jej x-krat povedal ze on je so mnou stasny a tak ale aj tak vypisovala.... jasne treba si ma to sadnut len ja sa bojim ze on uz nebude chciet kvoli tomu ze si uvedomuje ze ma moc trapil a on proste rodicia mu povedali ze je hlupak ked si ma nevedel vazit....tak neviem :((

antichlipko

mozno by si nemusela tak moc ziarlit ak sa to tak da nazvat a on by mohol urobit aj neco preteba ked ta tak moc lubi a prestat si s nou pisat :) tak ale o tom sa musite porozpravat len vy dvaja ak ti nanom naozaj zalezi :)

:)))

antichlipko jasne ze je to moj zivot cela som pocut nazor aj niekoho ineho nestranneho.....
myslim ze odpustit by som dokazla

antichlipko

ja si myslim ze sa zvladnes spravne rozhodnut sama..je to tvoj zivot tak si ho zi sama..

ale podla mna by si mu mohla odpustit :P