Strasne sa bojim! Čo mam robit?

Príspevok v téme: Strasne sa bojim! Čo mam robit?
bojim sa. :(

dobry den..mam 17 rokov..mamina ma chce sat zaockovat proti rakovine krcka maternice ale nevie ze som uz mala pohl.styk....strasne sa bojim a neviem ako jej to mam povedat :,( prosiim poradte mi...da sa ockovat aj ked som uz pohl.styk mala?? boze som uplne zufala..ona si na tom zalozila asi zivot ze ma da zaockovat.. :,( asi ma zabije ked jej poviem ze sa uz nedaa :,( ja mam strasne stresy..je mi na vracanie a uplne sa trasem kazdu chvilku ze ako zareaguje :,( pomozte mi prosim ...

lilio

Nikdo ti nevie dokazat ze o blanu si prisla pri pohlavnom styku, jednoducho povedz ze bezne pouzivas tampony. Netrap sa koli tomu.

vella

a nemôžeš mame povedať že sa pred chlapom hanbíš a tak chceš ísť radšej k lekárke? nie je to bohvieaká rada ale on ako doktor by nemal ani tvojej mame hovoriť nič o tvojom zdravotnom stave, to by mohol ak by si mala menej ako 15 rokov,alo je fakt dosť možné že jej to medzi rečou povie keď sú kamoši

bojim sa. :(

ok...tak ja by som lekarovi aj povedala ze nech jej to nehovori..ale on je jej kamarat a tikaju si..tak pochybujem ze jej to niekey medzi recou nepovie.. :,( a co keby som mu povedala ze som pohl.styk nemala??sice blanu nemam uz..ale tak nemohla som o nu dojst nejako inak??? on zisti ze som na 100 % mala pohl.styk??

merienn

ahoj!očkuje sa aj vtedy keď je dokázané ,že má žena HPV vírus,takže nemaj obavy,a kludne choď s mamou na to očkovanie.

jojoa

ano moze sa aj po neboj sa...a tvoja mamina sa nemusi nic dozvediet..ked lekarovi povies aby jej nic nehovoril nic jej nepovie..aj u mna to tak bolo ale mna mama poslala na preventivnu..mala som 17 a tiez som uz mala pohl. styk,..no a lekar ma vysetril a ja som mu normalne povedala ze prosim vas nehovorte o tom mame..a on ze samozrejme je to na vas...a bolo..neboj sa uplna pohoda a nestresuj..