Oblecenie/saty

mia

preco sa nas slovensku vsetci akoby zblaznili do sportovej mody? ja sa obliekam sportovo iba do fitka alebo doma, lebo nepopieram, ze je to najpoholdnejsi oblecenie, ktore mozes mat na sebe.
co sa tyka sukni a siat, len co vykuknu prve slnecne luce, hned sa do nejakej nahodim a cela ziarim energiou a ruku na srdce, chlapom sa viac pacime v sukniach, je to take zenskejsie. neviem preco ste tu vsetky proti kostymom, mam pracu, ktora si z casu na cas vyzaduje ich nosenie ale je rozdiel medzi kostymom, ktory visi v skrini mojej mamy a mojim:o)nizucke nohavice bedroveho strihu, ktory musi perfektne sediet, spravna velkost, ziadne obtiahnute veci, ktore zbytocne robia pneumatiky, jednoduchy opasok, zaujimavy top, kratke sacko s velkymi napadnymi gombikmi a v neposlednom rade....super material...kazda si raz najdete svoj kostym a niekedy som na ne mala presne taky nazor ako vy. Mam 24 a viem, ze kostym ma vela podob a kazda si raz najdeme ten svoj. nehovoriac o tom, ze v nom vyzerame prekliato inteligentne a nedostupne:o))z vlastnej skusenosti

Aťa

Jani, dnes som mala v práci čierne nohavice, opasok, biely rolák bez rukávov a čierny krátky kabátik. Obuv - čierne topánky na strednom opätku....Doma - Rifle,tričko...

jana23

crazynka: inac ty si mi velmi pomohla, uz som s pracou takmer hotova, zavery su napisane, drz mi palce aby to bolo OK.
:-)