Je velkosť penisu pre ženy doležita?

Sonjaa

Inak dievčatá, tak medzi nami, vraj muži, ktorí majú malý penis a sú si toho vedomí, tak sa snažia svoj nedostatok kompenzovať dobrým orálom... Na čo niekedy muži s dobrou výbavou na škodu zabúdajú, alebo to "odfláknu"

Sonjaa

Súhlasím so Cindy 35. Jasné, že je najpodstatnejšie, ako si dvaja rozumejú, sú si oporou...

ALE fakt, ak má niekto malý penis, žiaľ, musí sa to odraziť aj sexuálnom porozumení - lepšie povedané neporozumení danej dvojice. Normálnej žene bude v tomto prípade vždy niečo chýbať.......

p.d.

Romovia mi povedali, ze ich maju vacsich ako gadzovia. Ja som im neveril, tak sme si ich porovnavali. Ja som ho mal najmensieho, resp. moj bol v skrotu a oni ich mali vypulenych:DDD To len uplne na margo, ak sa uz bavime o vtakoch:DDD

Cindy35

a to suhlasim, ze dolezitejsie je celkove porozumenie a charakter ako velkost nohy, ruky, penisu a pod.

ale stretla som uz 2 muzov co mali strasne maly penis a maju v dosledku toho problemy v zivote - nie s partnerkami, partneriek praveze mali v zivote dost, ale s alkoholom. chapem, ze to zrejme velmi vplyva na sebavedomie muza. pritom obidvaja su vysoki a tucni nad 100 kg, takze to bude nieco hormonalne. jeden ma penis asi ako malicek a ten druhy tiez nieco take ale uz si presne nepamatam.

Cindy35

nie, nemala som zaujem sa s nim vyspat a uz vobec nie dakde v husti na hradbach :-)
a vobec, vsak sme sa poznali len 3 dni.
ale ked to uz ukazal, bolo to prekvapive a jasne ze som sa pozrela, lebo take nieco som este nevidela, iba dakde na obrazku hadam, cernochov. ale on nie je cernoch, je Europan, ale nepoviem odkial.
a on si to zle vysvetlil ze som sa pozerala, myslel, ze nieco bude, a potom ako sedel taky pokruteny na tej motorke, az mi ho bolo luto a az to bolo smiesne, povedal, ze musi ist domov, lebo inak sa urobi do nohavic a bolo to v centre mesta, tak to bolo aj dost smiesne - pre mna.

inak on mi doteraz pise kazdy den sms, aspon jednu, alebo viac, tak nemyslim, ze je daky playboy