Pokus o samovraždu......takmer sa podaril...

Príspevok v téme: Pokus o samovraždu......takmer sa podaril...
anie

Dnes som sa pokúšala o samovraždu.......už som sa o ňu pokúsila viac krat ale nikdy to nedošlo až tak daleko.......vždy to skoncilo tym že som sa nejako poškriabala alebo uhryzla, raz som si ostrihala vlasy ale dnes.........mala som kružidlo a na školskom záchode som len tak kľučala a plakala a tým kružidlom som namierila na žilu a .......začala som sinajprv škriabať kožu potom som zašla hlbšie a .........začala mi tiesť krv, ale nie taká veľka......okamžite som vyšla so záchodu a dala ruku pod vodu......teraz tam mám mlú jazvu...po nohách mám jazvy a riadne a som na dne........kamarátka o tom vie, jedinwe ona a stále na mňa dávala pozor.......viem že niesom normálna a a asi je to následok anorexie ale nechcem si ubližovať a ani to už nechcem nikomu povedať...........pomôžte mi.......prosím..........

minerva

azathoth, no rozhodne ano, obhryzanie nechtov sa urcite da pokladat za pokus o samovrazdu, ak nim je aj ostrihanie vlasov.... ja sa takto necham u kadernicky zabijat mesiac co mesiac...

andy

ja som sa uz stretla s takym cosi co tu pises ale taky ludia ako si ty chcu na seba upozornit pretoze si ich nikto nevsima,alebo ich vnutorne volaco trapy a nevedia sa s tym vyrovnat.Tu pomoze iba ak dobry psycholog.Drzim palce.

485699

ja si myslim ze o samovrazde rec byt nemoze ver my ak by si to chcela tak to urobis to viem z vlastnej skusenosti tiez som mavala take vypadky ale ako sa tomu povie je to len volanie o pomoc aj ked vasi o tom nevedia takze je len na tebe pravdivo samam sebe odpovedat na otazku o co ti ide a co tym chces dosiahnut predpokladam ze mas tych 15 az 17 mozno 18 to je ten vek ked to drzalo aj mnaale ja som jedla lieky takze sa spametaj a hlôavne kontroluj nervy

swania

paneboze...samovrazda...co je to za hlupe rozhodnutie...clovek si vezme jedinu vec co dostal zadarmo ktoru moze neobmedzene pouzivat a stale nieco nove robit...a staci zopar sekund a je po vsetkom..preco?..anorexia?...chod za psychologom da sa to liecit..nie koncit svoj zivot ...to robia zbabelci...

pozrime sa napriklad na kurta cobaina ktoreho pribeh urcite vela ludi pozna...spevak nirvany nadany hudobnik ale zaroven clovek vychadzajuci z tazkych pomerov z rozvratenej rodiny zavisly na drogach a s chorobou ktora mu cely zivot sposobola neznesitelne bolesti zaludka...podlahol lebo nevladal bojovat...a jedinym vystrelom svet prisiel o jedinecnu osobnost s navonok mozno drsnym ,,grunge,, vzhladom ale vovnutri citlivou dusou ktora len nezvladla tlak...

preco?...priznajte si ze to nie je koli okoliu...okolie nic neznamena...ide tu o to ci niekto ma chut zit dalej a bojovat alebo nie..lebo zivot je boj...a nie je hanba padnut, ale zostat pridlho lezat...

coooooo

fffff..to co mas za sproste prispevky "ze zabi sa"..Niekedy ked pozorujem tie uzasne odpovede niektorych ludi tak mam pocit ze by sa prave oni mali dat vysetrit..A ona nepovedala ze samovrazda=ostrihanie vlasov, ale ze namiesto samovrazdy si zvolila iny spôsob "odreagovania sa".Takze prv nez vypustis zase svoj nesmierne inteligentny a empaticky prospevok tak si dvakrat precitaj co ten dotycny napisal..A to ostrihanie vlasov nie je u holica ale ze mas napr.krasne dlhe vlasy a od nervov sa odtrihas na kratko..Lenze kedze ty si zrejme na kratko, tak tebe by pomohol iba tak tavi uces-dvakrat niecim po hlave..

coooooo

fffff..to co mas za sproste prispevky "ze zabi sa"..Niekedy ked pozorujem tie uzasne odpovede niektorych ludi tak mam pocit ze by sa prave oni mali dat vysetrit..A ona nepovedala ze samovrazda=ostrihanie vlasov, ale ze namiesto samovrazdy si zvolila iny spôsob "odreagovania sa".Takze prv nez vypustis zase svoj nesmierne inteligentny a empaticky prospevok tak si dvakrat precitaj co ten dotycny napisal..A to ostrihanie vlasov nie je u holica ale ze mas napr.krasne dlhe vlasy a od nervov sa odtrihas na kratko..Lenze kedze ty si zrejme na kratko, tak tebe by pomohol iba tak tavi uces-dvakrat niecim po hlave..

ffffff

Pokus o samovrazdu=ostrihanie si vlasov????Co to je za chuj....a? Ja sa o to pokusim nasledujuci tyzden. Vyskoc z okna a zabi sa uz konecne, ty primeruska.