co mam spravit___________

Príspevok v téme: co mam spravit___________
boeing

ahoj, mam priatela desat rokov,..... dost ze?byvame u nas cez vikend u nich,nas vztah je dost nudny nikam nechodime, na dovolenky chodim s kamoskami..taka rutina uz, v praci som sa zoznamila s jednym ..muzom je pilot boeingu francuz ale zije u nas, pozval ma na kavu,stale za mnou chodi..do prace-robim v banke , ja sa potim cervenam, hlava sa mi zneho toci,..pozval ma na veceru, pise mi maily..pozyva ma k nemu, na vylet a podobne,..pritahuje ma a rozumieme si ja neviem co spravit.........

katarinka

ahoj..neostavaj s muzom s ktorym sa nudis..budes nestastna, on sa nezmeni, viem co hovorim, zazila som to..vlastne zazivam uz 17 rokov, on nechodi nikam, akurat v piatok sadnut si s kamaratmi, ja vsade len s kamoskami, a to mame spolu 2 deti, nase rozhovori su povacsine o detoch, inak dokazeme sediet v tichu aj 2 hod, slak ma z toho trafuje, hladam si konicky, fitko, vysku som si urobila, anglinu sa u cim, aby som tu atmosferu neregistrovala, uz ho nezmenim to viem, no mozem zmanit svoj zivot....ak chces napis mi mailik

cat

vzdy ked preleti iskra, tak je to na zaciatku pekne, stale spolu, bublanie v zaludku, pozvania von etc.. skus sa zamysliet, aky by bol zivot s francuzom po 10rokoch? on ma ake plany do buducna?budes sa za nim presuvat, stahovat, menit zamestnanie podla toho, v akej krajine bude prave pracovat?to aby si sa naucila aspon 10 jazykov..ozaj, ako spolu hovorite? vie slovensky, alebo ty francuzsky?

boeing

tiez si myslim ze to bude nejaky letavec--- strasne je pekny, na odpadnutie,ale je dost zasadovy ked sme sa bavili o tychto veciach,neveru neuznava, vravi ze to sa radsej rozide ako tahat niekoho za nos,....dnes tu bol zasa................... boze uz aj kolegyne na mna oci vyvaluju....

mooni

pilot?pri nom si nebudeš nikdy istá a v budúcnosti no neviem,ked on si bude lietat po svete a ty pri dietati(už som trošku daleko).myslím si že to bude dost prelietavý pilotíík.

evitajanita

No moja zlata tak sa zobut pre tvojho priatela si uz iba asi rutina vies si s nim zivot predstavit este dalsich 10 rokov?Ked teraz nikam spolu nechodite co potom ked budete svoji zapametaj si bude ta ovladat,keby tvoj priatel bol taky pozorny ako ako tento pilot tak na ziadne sedanky by si nesla Mam pravdu?????????Tak ako ty tak aj ja a ine zeny potre buju aby ich partnery boli pozorny

boeing

ved prave...toho sa bojim, ze premrham este mozno nieco pekne v zivote,ono s tym pilootom to trva uz asi dva mesiace(samozrejme ze do postele som s nim nevhupla)viem ze byva sam a priatelku nema, byva v blave zatial nastalo lebo lieta z viedne...ach ja neviem, s tymto priatelom sme vela zazili, ale to mi nestaci, stale ho prehovaram nech niekam vyrazime ale on nic...akokeby si uz bol tak mnou isty aj tym vztahom ze nechce nic menit...

mojnazor

10 rokov chodite spolu ??? ja som asi staromodna, aj podla veku, ale po urcitych rokoch sa treba posunut dalej vo vztahu. to nie su dva, tri roky. Uz ste mali mat mozno nejake dieta, mozno nejake spolocne zazitky. hovoris, ze travis volny cas s kamaratkami. na tom nic nie je, ale mas len 30 a co budes robit neskor ?? Chlapi vekom leniveju. (vynimka, ak si najdu frajerku)
Toho atraktivneho francuza si trochu preklepni, on si je vedomy, ze ma atraktivne povolanie, babam sa podlamuju nohy (ked som to citala aj mne}. Rozhodne ak s nim aj nieco zacnes, nie postel. ak bude mat skutocny zaujem vydrzi a ak nie, odpadne sam. A pojde o okienko dalej.

hula

Život je kratky,a načo budeš v starobe spomínať?Po 10 rokoch to chce už zmenu.Prospeje to tebe a možno aj nudnému vzťahu a nudný muž sa možno zmení,možno stratí...

BeDelicious

na tvojom mieste by som to urobila,lebo prides o najkrajsie roky zivota a prides o nich tak,ze budes zit nudny zivot po boku nudneho muza:)

hmmmmmmmmmm

sedmikraska ma pravdu.bud striezva a zisti si najprv fakty, dokazy.okrem toho,myslim si,ze okolo takeho pilota sa urcite toci vela peknych letusiek,takze to moze byt obycajny suknickar.zisti si napr.ako casto chodi domov, mzono tam ma priatelku, manzelku....