CHCEM ABY POCHOPIL ZE HO NIKDY NEBUDEM MILOVAT!!!!!!

Príspevok v téme: CHCEM ABY POCHOPIL ZE HO NIKDY NEBUDEM MILOVAT!!!!!!
kiaraaa

Mám 22 rokov. Môj priateľ má 29. Veľmi sa milujeme. Je tu ale iný muž, ktorý je do mňa zamilovaný už asi 4 roky. Celé tie 4 roky nemal priateľku, stále ma prenasleduje. Keď chodím do posilovne chodí tiež,ked mu nejaky jeho kamarát povie kde som okamžite tam príde. Býva v rovnakom meste...ktore je male takze sa aj stretavame. Ked som niekde vonku a je opitý robí mi scény. Pred tými 4 rokmi sme spolu chodili von...tak sme randili ale ja som zistila že s ním byť nechcem. Je to veľmi príťažlivý muž...ale proste som ho nedokázala nikdy milovať. Predtým žil normálnym životom..chodil s dievčatami a teraz mám pocit že nerobí nič iné iba ma prenasleduje.Každý deň sa akosi "náhodou" stretávame. Poradte mi prosím čo mu mám povedať? Už som skúšala asi všetko!!! Podobrom, pozlom...nič nepomáha. Keď už sa ukludní a povie že už to robiť nebude..vydrží mu to tak týždeň - dva a je v tom zas. Mám ho v podstate rada ale nechcem aby mi pokazil vzťah s mojim terajším priateľom.

kiaraaa

Vieš..tak ti poviem.Aj keby som zavolala policiu tak pridu a nič mu nespravia lebo ho určite veľmi dobre poznajú. On má kamarátov všade. Neviem prečo ale nebojím sa ho. Len by som chcela aby bol normálny. Niekedy mi pripadá ako ten najväčší drsňák na svete a inokedy ako malé urevané decko.

Deee

no uz by som sa ozaj bala...on tebou zije, nema svoj vlastny zivot, len ten tvoj a chce donho za kazdu cenu patrit, ignoruj a nereaguj a vzdy maj poruke policiu na rychlej volbe v mobile...

kiaraaa

No on mal také násilnícke sklony..ale nie tak žeby mi ubližoval...ale že si ma proste postavil kde chcel, odniesol kam chce atd. Ja mám asi 50 kg a on asi 90...robil si somnou čo chcel.Možno som to trochu aj tolerovala a to bolo zle. Vždy ma chcel odniesť domov ked som bola vonku, ale nikdy na neodniesol vždy domov, vždy sme ešte sedeli v aute niekde v meste. Mal niekedy také majetnícke sklony. Možno už keď toto nemôže robiť tak sa chová ako sa chová.

Deee

Trvalo cca rok kym sa odmlcal uplne...no to uz mu nedvihala telefon ani moja rodina, ani moji priatelia nikto mu o mne neposkytol ziadnu informaciu. No a aby ti robil sceny na ulici, to uz prekracuje vsetky medze...skus ignorovat, on zije z tvojich reakcii a caka na ne...nedaj sa vyviest z rovnovahy a ignoruj, ak by ti urobil na ulci scenu odignoruj, ak sa ta uz dotkne a bude sa snazit ta zadrzat volaj policiu...nemoze ta takto obmedzovat.

kiaraaa

Ale to sa nedá ho ignorovať. on mi spraví scénu.ale takú že si to nevieš predstaviť.On nikdy nepil.Takže mu teraz stačí trochu a je namol. Mojej kamarátke vyplakáva na rameno a tá mi to potom všetko povie. Ona hovorí že je proste nešťasný že je zamilovaný a že už nechce žiť...ona z toho bola tiež vystrašená. To si ale nepripúšťam žeby si niečo spravil. Poznám ho dobre nič by si nespravil. Ale asi máš pravdu...inak to nepôjde riešiť iba ignoráciou. Tiež mi kupoval na začiatku darčeky..čo sa mi zdalo samozrejme čudné tak som mu ich potom aj vracala, že niesom jeho priateľka aby mi kupoval také darčeky. A ty ked si toho tvojho začala ignorovať tak s tým prestal?

Deee

kiara ved to je len zaciatok...a to ze bol opity ho ani trochu neospravedlnuje...jedina moja rada je ignoruj ho...neodpovedaj, nezdrav sa, neries s nim nic...aj ja som mala podobneho ctitela, postou a po kurieroch mi chodili drahe darceky a kvety a mna to priam desilo...stale ma vyhladaval, neskor zacal obtazovat aj moju rodinu, aby mi odkazali to, ci ono...zmenila som cislo, mail a nepreberala postu...nakoniec prave toto ignorovanie zabralo, nebol to zly clovek, ale takisto nemal nadej, ze budeme viac ako kamarati...ale toto prenasledovanie bolo neznesitelne a ja som sa skutocne bala...ignoruj ho, ak sa vsak objavi co i len naznak agresivity volaj policiu...

kiaraaa

Nie nie...4 roky sa poznáme. Vtedy sme randili. Ale hned som mu povedala že to nebude ono. On ma nemá prečo milovať...ved sme si dali len jednu pusu. Možno ho priťahujem len preto že ma nedostal alebo čo. Potom sme sa stretávali vždy len tak náhodne vonku. išli na kávu. Veď som bola volná dva a pol roka...bolo to v pohode. Ale teraz sa to nedá vydržať. Asi pol roka to trva. S terajším priateľom chodím asi 9 mesiacov.

kiaraaa

Keď rozbil to auto tak bol opitý na mraky.Ja viem že to teraz vyzera ako by bol fakt psychopat, ale ja ho poznam a nieje to az take strasne. Ja chcem aby žil normalne ako predtym. On nieje zlý. Priateľovi neublíži lebo nevie kto to je a býva daleko. A myslim žeby si netrufol. Policiu naozaj volat nebudem. Len chcem vedieť čo mu mám povedať. Proste ja neviem. Či sa mu mám vyhrážať alebo cez jeho kamarátov nato nejak ísť. Chcem mu pomôcť.

Deee

kiara tu nic nepomoze len zavolat policiu, on ma skutocne psychicky problem a slova to nevyriesia, obtazuje ta a podla mna sa to bude len zhorsovat, nebojis sa, ze ublizi tebe alebo tvojmu priatelovi pretoze ta nemoze mat? toto je ozaj nebezpecne a ak uz pre teba niekomu rozbil auto a pobil sa je to vazne...bala by som sa na tvojom mieste sama vyjst na ulicu...