Inkontinencia - čo to spôsobuje?

ethel

nie si jedniná....skúšala si cviky na posilnenie?skús pohladať na googli..možno by nebolo zlé informovať sa aj u urológa,možno by vedel poradiť niečo iné...

bambuľka26

Ano, som po hysterktómii, ale už 8 rokov. Brala som teraz Augmentin antibiotiká na zuby, od čoho som začala"svrbieť" Potom som si dala Mycosyst tbl. a nejakú masť. Svrbenie je preč, ale moč len uniká a uniká,ešte aj keď sedím. Môžem len ležať, vtedy je to celkom ešte na vydržanie.
Mám pocit, akoby mi spadol mechúr, alebo črevá.
A ďalšia vec: začala som brať produkty na prírodnej báze dľa čínko-tibetskej medicíny. Bolo mi povedané, že sa môže zdravotný stav zhoršiť a potom naraz bude všetko OK. Myslela som, či sa teraz akože organizmus nečistí. Lekár z tej alt.medic. mi povedal, aby som produkty neprestávala brať, ale ja som ich vysadila, lebo už asi nedôverujem ničomu. Mám ísť k urolúógovi, alebo vyčkať ešte, čo prinesie zajtrajšok. Je to úbohé, že behám v pamperske, ako malé dieťa. Je mi z toho aj smiešne, ale čo mám robiť?

ethel

..ochabnutie zvieračov môže mať rôzne príčiny..napríklad sa často objavuje u žien po hysterektómii...samozrejme sa častejšie vyskytuje u žien....existujú rôzne cviky na posilnenie svalstva a tej oblasti...