Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

rory29

ahojte kocky,

chcem sa opytat vas co ste uz absolvovali operaciu ci ste si mohli vybrat v akej anesteze chcete byt? ci je vobec moznost si vybrat, alebo sa to musi robit iba v celkovej anesteze? Ja mam totizto arytmiu srdca a bojim sa ze ma nebudu chciet uspat a tym padom ma aj odmietnu operovat. Viem ze makka cast nosa sa da operovat v lokalnej anesteze ale da sa aj tvrda???

davidoff

seyschelka

no....... ale mne e-mail od Teba prišiel. Ešte vieš čo? Môžem to skúsiť z manželovho e-mailu poslať hm? on má trinet.sk, skúsim ešte tak to poslať. Alebo nech Ti to prepošle Peťo, alebo Lucy231 keď im to prišlo.

Lucy231

prosím Ťa prepošli svoj e-mail, ktorý som Ti poslala s fotkami seyschelke, jej e-mail je svetlanamikusikova@zoznam.sk Buď taká dobrá, lebo jej odo mňa e-mail nepríde a vám všetkým prišiel, ďakujem :))

seyschelka

Nechapem ale ok ked to nemam vidiet tak to tak ma asi byt lebo toto je asi nieco medzi nebom a zemou ze mi to nevie prijst vsak ked odpoviem na email musi to prijst vsak cez email som vybavovala ovela dolezitejsie veci a bez problemov ale co sa toto deje ???No neva len som chcela vidiet pracu dr.Cervena pre porovnanie ale asi nemam porovnavat lebo by som sa asi velmi lutovala :( Tak dakujem za snahu nechame to tak lebo uz je to ako komedia :)

davidoff

seyschelka

no naozaj je to prinajmenšom zvlášťtne, akurát mi včera aj Peťo písal, aj jemu to prišlo, už som urobila všetko čo je v mojich silách aby Ti to prišlo. Už som všetky možnosti vyčerpala :))

davidoff

seyschelka

no tak ja potom neviem naozaj. Posielala somm to tu aj Peťovi, hádam mu to prišlo, lebo ten sa zatial neozval, potom Lucy231 tá to dostala normálne a ostatným mojim kamoškám to tiež prišlo :(

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Estetická operácia nosa: Áno alebo nie? - Fórum - ZDRAVIE.sk