Uľaviť si? neuľaviť

Príspevok v téme: Uľaviť si? neuľaviť
muneca_brava

ahojte
mozem poprosti vase nazory, nie hanenia,len nazory :(

moj frajir, ma problemy s naduvanim, dakedy sa pri mne drzal a vobec si neulavil,hanbil sa,
ale dnes - si prdne aj ked spolu jeme :(
alebo ked sexujeme :(
uz som to nevydrzala a povedala som mu,ze je to drze, hnusne, nechutne..

on sa ospravedlnuje, ze on za to nemoze, ale ze ked si neulavi, tak ho boli strasne brucho a ma pocit,ze ho roztrhne..

ale ja, keby sa mi chcelo akokolvek - prdnut si- pri sexe,ani pri jedle to neurobim..

on ma ete nepocul ulavit si..

mam pocit,ze sme z inych svetov.. :(

mozete len napisat,ci:
1.si ulavujete pri jedle s milovanou osobou???

2.si ulavujete pri sexe s milovanou osobou???

lebo neviem,ci je to normalne, ale iba mne sa to zda hnusne a drze,
alebo je to vazne hnusne a drze/ako prasce v chlieve..a moj frajir sa nevie slusne spravat..

nekritizujte prosim,len poradte..

Carie

hovienko: mozno o tom nevies, ale normalni ludia sa pri sexe nevalaju v srackach, to ze ste vy uchylaci tak s tym nemusite zatazovat ostatnych. vy ste asi taky jak v tom file 101 dni sodomy co.

Carie

nemame kritizovat ale mame poradit, no ja ti poradim co by som urobila ja, vykasli sa na neho. ten chlap si ta nevazi a to nejde len o nejake prdenie, nevazi si ta ani v inych veciach a vzdy a vo vsetkom sa bude k tebe spravat egoisticky. a preboha dievca, vsak tymto ti musel sex uplne sprotivit, nemyslis, ze si zasluzis nieco viac? ze si zasluzis mat radost zo sexu a nie aby sa ti hnusil?

Carie

fuuuuuha, to je huste, mne by sa muz ktory by si raz prdol pri sexe tak sprotivil, ze by som sa z neho poblila a usla prec :( to je ine hovado, to neni nic take ze za to nemoze. aj keby mal nejake zdravotne problemy, tak keby bol co k comu, tak sa snazi ich riesit. jak mozes s takym spat? nenapina ta z neho? niektori chlapi su absolutne prasce, mna jeden kamos s ktorym sme si fajn rozumeli pozval na byt, a nemal splachnuty zachod, same sracky, no k nemu uz v zivote nepojdem, clovek by mal mat urcitu uroven. si vsimni, ze ten tvoj si urcite neulavuje v spolocnosti inych ludi, mozno este tak v spolocnosti podobne hendikepovanych kamaratov, ale v zivote by si neuhol pri sefovi, ale ani pri rodine, pri ludoch v elektricke a pod., proste tam sa vie ovladat, ale pri tebe ne.

:-))

ta zelenina je moj pripad, ja inak mozem zjest aj "klince" a travi mi super, nic mi nie je, ale surovu zeleninu mi netravi vobec a to napr. cibulu, cesnak, papriku, uhorku, kapustu, por-vsetko velmi zdrave veci, no zial, vylucila som to z jedalnicka.Cely den mi to sedi na zaludku a grga sa mi to, este vecer na posteli to citim. Zeleninu si preto dusim na pare a jem len tu, ktoru mam osvedcenu. Chybaju mi nejake traviace enzymy, alebo co?

RNG

alex, aj tazke jedla sa daju stravit, ked mas alebo si dodas dostatok potrebnych enzymov.
Ked sa budes vyhybat coraz viac jedlam, "lebo nafukuju" a "je ti po nich tazko", postupne sa ochudobnis o mnohe latky, ktore obsahuju.
Nizkotukova dieta tiez nie je zdrava ako ziadna dieta, ktora prilis obmedzuje siroky vyber potravin z prirody.
Zeny casto obmedzuju uplne surovu zeleninu ,aby ich nenaduvalo a tak sa pripravia o enzymi a hlavne hromady mineralov, ktore zeleniny obsahuju.
Potom si to odnesie nervova sustava(tetanie, depresie) a kostra(osteoporoza)
Treba jest vsetko, z mierou, a co nevies stravit, pomoz si enzymami alebo zvysenim mnozstva zaludocnych stiav.

RNG

veru aj na fazulu a rozne kapustoviny je vyborny a ucinny enzymaticky pripravok, ktory sa nazyva podla fazule Beeno. Je to typ amylaz(sacharidy rozkladajucich enzymov) specificky na tie cukry, ktore ludia nevedia stravit ale bakterie v crevach maju na nich "hodokvas"=hody+ kvasenie.
Som zvedavy, ci sa nove nariadenia prave schvalene na "obmedzenie prisad arom a enzymov" tykaju aj obmedzenia silnych enzymatickych pripravkov ako Beeno.....

:-))

alex: si "moj clovek"...pri citani som mala pocit, ze to vsetko pise moj manzel:)
RNG: uprava stravy u mna funguje, asi 2 tyzdne sa zdravo stravujem, viac pijem, davam si psylium rano a vobec ma nenafukuje, neulavila som si ani raz, mam stolicu 1-2 krat denne a uplne bez aromy (sorry za detaily)Ale myslim si, ze niedeky sa tomuto problemu neda vyhnut, napr.ked zjes strukoviny, ved sa hovori: chces mat vecer bublinkovy kupel? daj si na obed faazulu...

Aleks

RNG: vobec si neviem predstavit, ako by som mal upravit moju uz aj tak upravenu stravu... vobec sa neprejedam, pravidelne sportujem, stranim sa tazkych masitych jedal (netvrdim, ze nejem maso), ako priloha len ryza, mastne jedla uplne vylucene - je mi po nich tazko a spatne, vecera ovocie... pitny rezim cca 2l mineralky denne, sladke a sladene napoje vobec, 2x denne stolica... a predsa ma naduva... mam 105 kilo a meriam 187 cm a citim sa vynikajuco....
a mimochodom, nemam pocit, ze by vo mne nieco hnilo, pri tom pravidelnom vyprazdnovani sa to ani nestihne poriadne ulozit