dr.jajboli-kde si???

ventil

ano, uz bude skoro polnoc, aj ja sa musim vyspat, rano idem do zahrady sadit rajciny a predtym musim ist na trh kupit tie planty, lebo mi to jeden madar slubil priniest, tak aby mi to nepredal. chodi tam na trh iba v sobotu a minulu sobotu som isla neskoro, uz nic nemal. mala by som tam byt rano o siestej, ale obavam sa, ze to by ma ani heverom nikto z postele tak skoro nevytiahol.

dr.jajbolí

Vidíš, niekedy si pripadám ako porcelánová panenka. Naozaj by som už mala ísť pracovať, ale kam? Nikde ma pre vek nechcú, darmo som"múdra".. hihi a šikovná. Vidíš, v mojom veku ovládam aj PC. Nie všetci to vedia.Gumajz je výnimka

ventil

jezis, to je strasne, uz davno ma nebolel zub, ale mavala som so zubami hrozne problemy. mavala som zapaly okostice, tahali mi nervy, takze viem co to je. vcera som bola na navsteve u kamosky a ona ma uz asi mesiac problem so zubom, tiez jej ho lekarka nevie dat konecne do poriadku. nejako zle zakusla a ked som ju videla ako sa nestastne tvari, co ju to tak boli, hned som si spomenula na teba. myslela som, ze mas uz konecne pokoj. ked bolia zuby, je to zle, clovek ani spat nemoze, ani nic ho nebavi.

dr.jajbolí

Ja verím, že sa to napraví. Vieš, mne neviem akú platiku by robili, keďže ja som po hysterkómii, to znamená, že mám už preč maternicu aj vaječníky a keď prechladnem, nemám tam"filter" a všetko ide na mechúr a črevá. Tak isto, ako keď nemáš mandle, skorej si náchylnejšia na priedušky.

ventil

mama nemala este ani 50 ked ju operovali. ale pred operaciou bola v dost zlom stave. lekar jej povedal, ze sa bude roky trapit a operacia to vraj moze okamzite vsetko vyriesit. aj sa tak stalo. ale chapem, ze kazdy pripad je iny a vzdy operacia nemusi byt najstastnejsie riesenie.

dr.jajbolí

NoVentil, aby reč nestála, ten boľavý zub, kvôli ktorému mám teraz iné problémy... zjedla som si z neho blombu a zase ma začína pokúšať. Ja sa na to už asi všetko vykakám! Čo ma ešte chce zožrať?

ventil

jej robili plastiku, ale zaroven vyriesili aj cikanie. odvtedy je velmi spokojna a nema ani najmensie problemy. dokonca ani zapaly. preco sa v posledne dni tak ulievas na internete? je to hrozne stale behat po lekaroch a este vzdy ziadne markantne zlepsenie. je aspon nadej ze sa to vyriesi?

dr.jajbolí

ja by som s asi bála operácie. A koľko mala vtedy mama rokov? Ja pevne verím, že to je len teraz dočasné!

dr.jajbolí

Nebola som, len asi na vlasoch, RNG, www. a už ani nikde, jaj Stano25, ktorého bolí hlava, ale to bolo ešte dávno. Už sa aj ja chystám spať, ale musela som trochu pochodiť, keďže mám dnes takú absenciu. Aby som nezariekla, asi začali lieky zaberať, alebo je mi lepšie, lebo sedí,.Dnes som veľa chodila.Maminu ti operovali na mechúr?