Prosim pomozte...neviem co mi je...boli ma cele telo

Príspevok v téme: Prosim pomozte...neviem co mi je...boli ma cele telo
mijkooo

Od vcera ma dusi na kasel...suchy a drazdivy, tak som si kupil na to sirup. Ale problem je ze som strasne slaby a vsetko ma boli, nevladzem udrzat ani pohar v ruke a je mi zima....ale nemam horucku. Nemoze to byt svalova horucka???...neviem co robit...je mi na zdochnutie fakt a som v zahranici. Poradte mi prosim.....dakujem Vam.

mijkooo

Som v Irsku.A tu si platim odvody,cize u nas nie som poisteny.Tak zajtra tych 60euro musim obetovat,lebo tu sa plati tak ci tak.

dr.jajbolí

Ojóóój, a si tam sám? Ten ibalgin by ti mohol zabrať, ale neviem, môžeš ísť k lekárovi? Máš európsku kartu poistenca, alebo poistenie liečebných nákladov? Potom môžeš ísť k lekárovi, ale štátnemu a nie na nejakú súkromnú kliniku. A keď budeš platiť, pýtaj si lekársku správu a doklad o zaplatení, na Slovensku ti potom preplatia v zdrav. poisťovni. Ale ty toto určite vieš. A kde si v UK?

mijkooo

dal som si ibalgin pred hodinou...teraz som si meral teplotu a mam 37,5st. do rana asi fit nebudem.Zhorsuje sa to.dakujem

dr.jajbolí

Mijkooo, ak máš nejaký panadol, paralen,ibalgin, alebo ani neviem rýchlo čo, tak si daj.Najlepší by bol možno aspirin. Ak ťa dusí a kašleš a máš bravčovú masť, tak si natri na vreckovku a polož si ju na priedušky. Ak ťa bolí hrdlo, kloktaj slanou vodou. Júj, je mi ľúto, neviem ti narýchlo poradiť. Ľahni si, zabaľ sa, hoď si tú nejakú tabletku, teplý čaj, dobrý by bol z čiernych ríbezlí, možno aj mätový. Držím ti palce, aby si do rána bol fit!