Dlhá menštruácia

Príspevok v téme: Dlhá menštruácia
xya

Menštruácia mi trvá už v podstate 17 dní. 12.4.som dostala menzes, týždeň to išlo v štýle "3 kvapky za deň" (doslovne). 19.4.začal vcelku "normalny" menzes, sice slaby, ale trva doteraz. Mam pocit, že to ani nie je "normalna" červená krv, skôr hnedý výtok. Môže to byť spôsobené stresom a rozhodeným denným rytmom? Dokončujem diplomku a popritom pracujem. Stretli ste sa s tým niekedy?

Sandra4

ahojte baby mám 14 rokov.úplne prvý menzes som dostala 26.08 2009 a dnesje 29.09 a ešte stáleneprišiel:(Viem som možno čudná ale mne tie krámy ozaj chýbajú :D každé ráno čakám že sa zobudím od krvi,pre mňa je to iný pocit ked to mám.Trvá mi 9dní nemala som ju už dostať?ja viem že menzes nebudem mať vždy pravidelný ale nemôžem si ho nejak privolať?bodaj že by už prišli:(Inak je normal že aj ked mám silnú poriadne silné krámy 9dní trvajú tak nemám žiadne bolesti,je to ok?A tiež mám už od 10rokov taký biely výtok,nemôžem síce povedať že vonia ,,skôr má taký kyslí pach ,ale mňa nič nesvrbí ani nebolí.Ale tento polrok dosť zintenzívnel:(Nejak mi to nevadí len ma to zaujíma.tak čo vravíte na ten výtok?A gynekologovi nepôjdem.je to skoro mámlen 14 a vôbec trvalo by mi kým by som prekonala hambu .
Baby poradte čo s tým všetkým?:)

Dakujem :)

mimulinka

Prosim vas porad te mi mam 9 den menstruaciu stoho 5 dni som mala taku ze hnedy vytok trocha krvacala a teraz sa mi dost silno spustila krv poradte mi co to moze znamenat este nikdy som to nemala dakujem

DaDa.Sk

...Ja mám presne taký istý problém...Menštruáciu som mala v júni až 18 dní z toho 9 silných dní..za 4 dni zom dostala dalšiu menštruáciu teda 1.júna. Trvá mi až doteraz do 11.júna. Mama ma zajtra chce zobrat k lekárke...strašne sa bojím.....a to mám iba 13 rokov!

alzbee

Pri prvej menstruacii je take dlhe krvacanie normalne...mozno aj dalsi mesiac budes mat este tak dlho....ale nemusis sa strachovat:))

simusiq

...dostala som prvu menstruaciu a trva uz 12 dni...krvacanie je striedave...bojim sa navstivit gynekologa...nemoze mi niekto poradit?

mimitt

raz som mala 12 dni vkuse a bolo to neznesitelne ani neviem preco to bolo..nastastie mavam dost pravidelnu v trvani 4-5dni

twwigy

Ja mám už roky rokúce bežne 8 dní no poriadne silné. Raz som krvácala 2týždne vkuse no to sa už naozaj nedalo zvládať a tak ma doslova odvliekli k ženskej kde mi pekne vynadala, že nabudúce mám prísť skôr a nie keď už odpadávam.Dala mi injekciu na zastavenie a noretisteron na úpravu. Nie je to sranda je to voľajaká hormonálna porucha a treba to čím skôr riešiť u odborníčky.

konvalinka

ja mam tiež dlhú menštruáciu , už 5 týždňov v kuse, začala mi slabo, po týždni bola veľmi silná ďalší týžden a teraz je taká slabšia, len niekedy v noci to zoslinie. Njalepšie je určite navšíviť gynekológa, ja sa tiež chystám, len si musím nájsť čas (ach tá práca). Nemusí to byť nič vážne ale radšej istotu od lekára.