Zbrojny pas

zbran

no tak to budes mat inu skupinu ako ja:-) Ale citala som zakon dnes, niektore veci su mi tam neni velmi jasne, co sa tyka skusok, ale asi sa spytam na PZ v piatok. No uvidim, ci sa tam stihnem dostat.

radana

No ale ako pisem-so zbrojakom skusenosti nemam.Ale autoskolu som robila v Nitrianskom kraji a byvam v Trnavskom kraji a to z toho dovodu,ze autoskola tam mala sidlo.A v Nitrianskom kraji nam vydali aj vodicske preukazy.Nemohli nam ich vydat v Trnavskom.Rada by som ti pomohla ale so zbrojnym pasom taketo skusenosti nemam.

zbran

nikola no tu nejde o mna ale o priatela, a bola yb som rada, keby sme mohli robit spolu u nas,a le on je z ineho okresu:-( no skusok sa dost bojim, ani neviem co tam konkretne ma byt. Ty vies?????? Pre aky ucel si ides robit?

zbran

radana, mne by bolo jedno, ci by mi ho vydali v meste kde som si robila zbrojny alebo nie. To uz je malickost, mne ide len o tie skusky, zase keby ho vydaju tam kde su robene skusky, tak plus pre mna. :-)

nikola000

zbran-tak to ti neviem povedať prečo to tak je..ale zbrojak si mozes robiť iba vo svojom okrese...a mas strach zo skusok???taaak to aj ja..:-(...

zbran

napadlo ma este riesenie, ze keby mam prechodne bydlisko niekde, ci by sa dal robit potom v mieste prechodneho bydliska.