Mam strach

baby

nemas zaco, a fakt zvaz tie tabletky, sex bude kvalitnejsi, nebudes sa musiet zaoberat co ak? :) drzim palce s maminou

baby

no podla mna sa bat nemusis, aj ja som spala s frajerom na zaciatku len s kondomom a nic sa nestalo a este ked sa ten tvoj spravil von, tak nie!

lucka

tak to werim ze by nebola moc statsna :D :D no skusim to... :) a tak myslis ze sa nemusim obavat ze bude niake necakane baby ?

baby

Nemas sa coho bat kludne je to povedz, urcite bude aj ona kludnejsia, ved asi by este ani ona nechcela byt babkou :), a ked jej nechces povedat tak jej povedz ze kvoli menstruacii, ze ta moc boli brucho v tedy..

lucka

jasne wed ja chapem... :) ja som teraz len prsote uz dlhsiu dobu stastna... no chcela by som len je problem bojim sa povedat mamine... sice ju mam velmi rada a vravim jej ,,skoro,, o vsetkom

baby

lucka asi je skoro hovorit ze je to ten pravy, ja si to netrufam povedat po 4 rokoch, ale podla mna neni moznost aby si otehotnela, a preco si nedas predpisat tabletky, ked chces sexovat??? nebudes sa musiet bat

lucka

a ano aj on ma tak berie... som totiz clovek ktory nieje naivnny a berie vsetko obcas s krutou realitou.... bolo to aj od zaciatku tak zee on si ma musel dobijat .. a nie ja jak salena pobertacka za nim behat.. wiem ze mam malo rokov.. ale hadam daky ten rozum mam ;)

lucka

vies co si budes mysliet o mne ye som debil ale citim to tak mam iba 17 alee strasne nam to klape... aa bol by vELINKASKY PROBLEEEEEEEEEEEM!! JUJ :(