Často obmielana - urinoterapia

Moireal

Lol co pise Zuzana56, jej moc je priatelovi na nic, iba jeho vlastny bude prenho liecivy. Okrem toho, fuj. Klobuk dolu, kto pije vlastny a nie este cudzi, co vobec nema liecive ucinky, lebo v nom niesu vlastne liecive hormony.
Sice je to stare, ale musela som zareagovat.

kuka

Chcem pridat moju skusenost. Mala som zahnisany zub. Bolela ma cela tvar, tak som skusila vyplachy 2 krat denne 15 minut. Este v ten den mi zacal hnis vytekat a po 4 dnoch bol zub v poriadku. Skoda, ze som to neskusila skor, mohla som mat zdrave zuby.

Zuzana66

Dobrý deň, chcem sa opýtať, či užívanie chemických liekov (liekov na tlak,srdce...) môže uzivat môj priateľ, ak pije môj moc. Tedaja lieky neuzivam žiadne, teda môj moc je bez akýchkoľvek liekov. Lieky užíva len môj priateľ..môžte mi poradiť čo je teraz dobre urobiť? Moze užívať lieky nadalej zároveň s mojím mocom?
za vašu odpoveď vopred dakujem

kukana

velmi prosim mam otazku na damiana, kde by som sa mohla poradit s vami, som mlada aby ma lekari odsudili ako mi povedali ze mi nevedia pomoct v 21.storocí!!!! a ani sa necudujem lebo to je iba biznis oni nemaju zaujem o vase zdravie...takze vy ste moja jedina zachrana som presvedcena o jedinej liecbe urinoterapiou ale ja uzivam lieky na stitnu zlazu uz roky a neviem ako mam postupovat..chcem ju pit potierat robit vyplachy a klystyr. prosim o pomoc dakujem

james bond

draha karioll tvoja existencia tvoje vedomosti a hodnoty su pricina tvojej mysle a jazyka ktory je tak daleko vzdialeny od reality az to plieska dvermi definujes metodu ktorej vobec nerozumies ty si blazon v svojej mudrosti tvoja neznalost urinoterapie je skutocne na bode mrazu

uro

no vravte si co chcete ja som stym tento tyzden zacal, kazde rano dusok stredneho mocu,masaze a obklady a mam uz za sebov aj 3x klystir tak po 1,5 litra mocu....

karioll

roman08
nemyslim si ze toto je forum na hadky ze kto ma pravdu.to je ako hadka medzi ateistom a krestanom,nikdy nema konca.ty si povies,ja si poviem a tym to konci.kazdy ma slobodnu volbu v konani