Svrbenie a pichanie na celom tele

Príspevok v téme: Svrbenie a pichanie na celom tele
izabelka222

mohol by mi niekto poradit cim to moze byt uz asi tri dni ma svrbi cele telo zacne niekde na ruke potom krku nohe a td proste cele telo ale ono je to

svrbenie take skor pichanie a to ma donuti si to miesto skrabat a potom uz ani neviem ci ma to svrbi ci picha neviem o nijakej alergii ktoru by som mala nikdy som nebola alergicka na nijaky prasok alebo sprchovy gel alebo sampon nic neviete mi poradit od coho by tom mohlo byt dokonca ked som sa

pytala ludi niektory povedali ze ci to nemoze byt s nervov , no ale to bud by som sa skrabala v kuse alebo neskrabala vobec hihi tak by som vas poprosila o radu dakujem

izabelka222

nezmenila som praci prasok nic rozmyslala som co by som take zjedla ale nic mi neprichadza na um ze by som nieco zvlastne co nejedavam fakt neviem a aloe asi tazkohihi by na to pomohlo viem ze su na forach ludia co bued na vsetko strkaju akupunkturu alebo ako ty hovoris aloe ;) a vdaka za reakcie na moju temu

krasotinka

hlavne si daj pozor, aby sa ti tu za chvilu neobjavila na teme "aloe" a nezacala ti ponukat svoje produkty. je trapna a je uz na kazdej teme. vsetkym to strka.

moncika

ked si predtym ziadnu alergiu nemala tak teraz si ju mohla ziskat.a mas aj nejake vyrasticky?ja by som to tipla na praci prasok alebo avivaz.nezmenila si nahodou teraz?alebo potom si mohla nieco zjest,alebo nejaky novy cistiaci prostriedok...su take kremy ak ta svrbi koza,napr.od spirigu lipolotio