Gynekológ v BB

pralinka

ja chodim na sliac, do vojenskej nemocnici...k Dr.Povazanovi...ordinuje tam utorky stvrtky od tretej poobede a je fantasticky...predtym robil primara v ZV.

zuzii

baby, ja chcem ísť ku Kamenskej do Slovenskej Ľupči, viete mi povedať či je dobrá, máte niekto skúsenosti s nou?

adga

baby pre boha nestrašte tak s fulmečkou, ja k nej chodím už asi tri roky a to mám 22 dúfam že niečo nezanedbá :( lebo potom by to videla

nepodstatné

No Mrs. Fulmeková aj na nu raz príde, terba povedať, že keby sa nestal boží zázrak bola by na zozname a viete čo to znamená...oko za oko

didlinka

Kocky, chcem sa opytat, ci nepoznate Dr. Rohoňa. ZAcala som k nemu chodit do onkogynekologickej amb. Pre pripad, ze by ma cakala operacia, si chcem urobit prehlad, ktory z lekarov je najlepsi v nemocnici.DAkujem za kazdu skusenost.

tea petkova

tak ja som chodila tiez k Fulmekovej a poviem, ze keby som neodisla, tak ma uz odrezany cely prisnik, mala som v nom hrcku a ona mi povedala: \\\"To z toho to si robis tazku hlavu?\\\" Isla som k onkogynekologovi a ten ma okamzite vzal na biopsiu a o mesiac som bola na operacnom stole, tak asi preto by som uz k nej NIKDY nesla!