Akú vysokú hypotéku splácate a z akého mesačného príjmu???

Príspevok v téme: Akú vysokú hypotéku splácate a z akého mesačného príjmu???
b.johnsova

S manželom si chceme vziat hypotéku na byt ale máme strach,či to zvládneme splácat po 9tis.mesačne celých 8 rokov.Náš mesačný príjem spolu je momentálne do 16tis.Ja som na materskej za 5tis. a manžel zarobí 11tis mesačne,takže musime ešte čakat.Rozmýšlame že skor ukončím materskú a malého dam do jaslí aby som mohla íst do roboty zarábat.Máte aj vy hypotéku?akú vysokú a aký máte vy spoločný mesačný príjem v rodine?Neviem či do toho máme íst.

talentmania

Najdes si to na stranke napr VUB tam si zadas hypokalkulacka a uz mozes pocitat.Tak vyskusaj dokonca ti to napise ci splnas poziadavky alebo nie.Samozrejme je to len take informativne.

sssisa

mohli by ste mi poradit v dnesnej dobe aky by mal byt ten mesacny prijem obidvoch partnerov aby sme mohli uvazovat o hypoteke?
-na kolko rokov
-aka mesacna splatka
???

floral

palomino...ja som chcela iba dat na javo 'pepepe', ze ma nevhodne komentare. urcite som tu nechcela vyvolat ziadne ekonomicke nepokoje. jasne, kazdemu sa paci niekde inde. a ani v EU ani v US pecene holuby nepadaju...

palomino

floral, moja, mne to tu nemusis davat, nasa zivotna uroven je ok, tak co? Ja mam info z prvej ruky v originalnom zneni bez titulkov:) Ja som rada, ze tebe sa dari v Anglicku a ked si spokojna, o to lepsie.
kaapo, k tebe sa neviem vyjadrit. Ked si spokojny tam kde si, tak v poriadku. Nech je kazdy tam, kde mu je dobre.