Akú vysokú hypotéku splácate a z akého mesačného príjmu???

Príspevok v téme: Akú vysokú hypotéku splácate a z akého mesačného príjmu???
b.johnsova

S manželom si chceme vziat hypotéku na byt ale máme strach,či to zvládneme splácat po 9tis.mesačne celých 8 rokov.Náš mesačný príjem spolu je momentálne do 16tis.Ja som na materskej za 5tis. a manžel zarobí 11tis mesačne,takže musime ešte čakat.Rozmýšlame že skor ukončím materskú a malého dam do jaslí aby som mohla íst do roboty zarábat.Máte aj vy hypotéku?akú vysokú a aký máte vy spoločný mesačný príjem v rodine?Neviem či do toho máme íst.

kamoska

áno, súvisí:-) lebo keď si zoberú vysokú hypotéku, na ktorú nemajú, tak budú musieť riešiť zdravotné problémy z nezdravej stravy a stresu....xixixi

katka ke

Ahojte, ja s priatelom sme práve zobrali hypotéku na 2izbovy byt v KE, 2mil. Splátka 12.000,- na 30 rokov. + Inkaso cca 4200,- SK....zatial máme príjem cca 40tisíc mesačne. Chceli by sme uz aj bábo, ale bojíme sa ci to financen zvládneme.Je to vsetko na ....

dadah

musim zareagovat. hoci zial nie k teme, ale k pepepe, lebo to je do nebe volajíci ako sa podaktorí ludia potrebujú prezentovať. neviem, co si tu táto osoba potrebuje dokazovať, ale jej neprimerané reakcie a uražanie sa sem nehodí. radsej budem kazdy peniaz obracať tri krát, ako byt taký nadradený, samolúby sebec. pchem, viem si ťa živo predstaviť. no uz vidim tu odpoved, ako ti veeeelmi zavidim. uboha domnienka.

b.johnsova

jasne, v prvom rade nyslím na dieta aby malo všetko, hlavne pestrý zdravý jedálniček, čo je naozaj finančne náročné.S momentálnym príjmom by som do toho nešla,robím si úvahy do budúcnosti.V blave su teda fakt dobre plata, škoda že nie všade.dakujem všetkým za ozrejmenie situácie.

mortgage

na tvojom mieste by som si takú vysokú hypotéku nebrala, radšej ju splácajte 30 rokov....ved o nejakych 10 rokov budete mat vyssie platy....mysli na zdravie, dobre sa stravovat a zivit dieta, to sa predsa neda zo 6 tisic mesacne....ved to je akurat tak na najomne.....a k tomu dieta rastie, stale nieco potrebuje....a vy tiez...predsa nechces zivorit a jest iba rohliky s vodou

sddsss

Ja prezradim, co viem :) Kamoska splaca 17 000,- mesacne, muz robi na kamione, cca 40 000/mesacne, ona je na materskej, ale dajako si privyraba. no to je len par korun. Druha kamoska, zatial bezdetna, splacaju 14 000,-, obaja zarabaju dokopy tak do 50 000 (BA), zatial v pohode stihaju ale tiez sa boja, co bude, ked pride dietatko.