ANTIKONCEPCIA pls poradte

Príspevok v téme: ANTIKONCEPCIA pls poradte
lucuska

Ahojte, chcela by som sa spytat na nejake nazvy antikoncepcie chcem ju zacat teraz brat a bavila som sa aj s gynekologom ale ziadne odpovede ake som chcela som nedostala.aka je nejaka dobra z ktorej by som moc nepribrala a nezacali mi rast fuzy z toho a kolko by asi tak vysla na 3 mesiace?nechcem nejake drahe lebo nezarabam a s vreckovym to nieje ziadna vyhra.

angeles

lucuska, ja beriem Lindynette 20 dala som za ňu 750,-sk a som s nou naozaj spokojna beriem uz 3 balenie, nepribrala som len mi narastli prsia...takze hlavne je to ze u kazdeho cloveka je to individualne

machulka006

lucuska: ak začneš tabletky užívať prvý deň menštruácie chrániť sa kondómom nemusíš vôbec, ak však začneš užívať tablekty iný deň menštruácie ako prvý, treba sa chrániť ešte tých 7 dní...

lucuska

dakujem ti moc a este by som sa chcela opytat ked ju budem uzivat tak po prvych 7 dnoch uz sa potom netreba chranit kondomom?samozrejme ked ju budem pravidelne uzivat

machulka006

ahoj lucuska...
tak k tej antikoncepcii...
dobrá z ktorej nepriberieš je Yadine,a le tá stojí na tri mesiace 1350 Sk :):)
Potom na pleť dobrá je napr. Jeanine, cena okolo 1000 Sk na tri mesiace :):)

A z tých lacnejších je v pohode napr. Marvelon, Femoden, Logest, Mercilon, Microgynon, Minisiston...
Ale rada by som ešte podotkla, že zo žiadnej antikoncepcie nepriberieš...v prvých troch mesiacoch je možný nárast pál kíl, ale je to spôsobené tým, že antikoncepčné tabletky zadržiavajú v tele vodu. Jedine prípravky Yadine a Yasminelle sú proti zadržiavaniu vody, ale samozrejme, ani ostatné prípravky ju zadržiavať nemusia, záleží od toho ako ti antikoncepcia sadne. Hlavne to treba vyskúšať a nebáť sa, ak ťa v prvých troch mesiacoch stretnú problémy ako napr. bolesť v prsníkoch, pár kíl navyše, nechuť na sex... časom by sa to malo upraviť, a ak nie, čo sa tiež samozrejme môže stať, tak potom prediskutovať z gynekologom a skúsiť iný prípravok...

Držím ti palce...

Petra