Pôrodnica Košice Šaca

mirka 23

Jancecka: Takže je to pravda, že v Topoľčanoch majú mizerný prístup. Veľmi ma lákal ten pôrod do vody, čo tam robia, ale na nete som sa dočítala, že nie sú veľmi milí a ochotní. Ja ti neporadím, pretože som z východu.

jancecka

Ja som zase na Topoľčany nič nepočula, neviete o nejakej dobrej pôrodnici v okolí Topoľčian?? Lebo naozaj tam nechcem ísť, nemocnica je mizerná, prístup doktorov ešte horší D: V Partizánskom neviete aká je? Alebo v Nitre? Tiež ešte nie som tehotná ale pracuje sa na tom :D

mirka 23

Ďakujem vámj všetkým za odporúčanie. Lečn som sa uistila o tom, že je to dobrá pôrodnica. Som síce z Prešova, ale na našu pôrodnicu som počula dosť zlé ohlasy, a do tej 3ace to nie je tak ďaleko. Bábätko síce ešte nečakám (aspoň myslím), ale už sa s manželom snažíme. Píšte ďalej

jajka

najlepšia pôrodnica, akú si môžeš vybrať. naj. pôrodník? Jednoznačne Gabriel Toth. Ďakujem mu za môjho synčeka Miška.Super personál, doktori, sestry, pomoc...ležali sme tam mesiac kvôli žltačke.Ak sa chystáš , tak len tam....ODPORÚČAM!

livi

PORODNICA AKO AJ GYNEKOLOGIA SACI JE SUPER ODPORUCAM DR. DOSEDLU JE TO TEN NAJLEPSI DOKTOR NA SVETE VDACIM MU ZA SVOJE DVE KRASTNE BAMBULKY