skoro?

Príspevok v téme: skoro?
angela

ahojte..mam skoro 16 a moj priatel ma 18...chodime spolu asi pat mesiacov a minule tak nejako nepriamo naznacil ze by mozno chcel aj sex...a ja ho mam strasne rada ale neviem ci nie je priskoro...mam mu povedat ze nic nebude?...nenastve sa alebo ja neviem..nepiste mi ze som sprosta naivka a podobne...len normalne odpovede..dakujem..

lilianka.bubusik

ja som mala 16,priatel uz 19 a sex po 5tich mesiacoch,podla man v pohode,ale to ty musis vediet kedy je cas

angela

no dnes sa mame stretnut tak ja mu to poviem...boze je mi strasne zle..dufam ze neodpadnem...drzte mi palce aj ked to nic nie je ale bojim sa..ja neviem ani coho..asi jeho reakcie..

ellyy

pozri ak mu povies otvorene ze este nie si pripravena a chces pockat a zareaguje normalne a nebude nastvany a povie ti ze nebude na teba tlacit tak mas istotu ze ta lubi...a nejde mu iba o sex...ak sa nastve tak to nie je ten pravy pre teba...a mali by ste sa rozist...

dd

ako pisu ostatni, nerob nic nasilu, otvorene ale jemne mu to povedz, ze nie si pripravena, ze ho velmi lubis, ale zda sa ti to este malo na taky vazny krok..ak ta naozaj lubi, pocka!mna tiez jeden chalan doslova dotlacal do toho, nechcela som povolit, tak sa na mna po 4 mesiacoch chodenia vykaslal..mooc som ho lubila, spamatavala som sa z toho asi 2mesiace..vsetko som si ale nechala pre muza, za ktoreho som teraz vydata a nelutujem nicoho!a s nim sme zacali, ked sme boli OBAJA pripraveni..

evicqua

vies co? tymto prechadza milion bab, ale ak ta trapi, ze by sa urazil, alebo podobne veci, skus sa zamysliet nad sebou..ty si dolezita, nie jeho plne gule...
musis si vazit saa seba a nie robit co ti on povie, ved sme ludia, nie zvierata, tak este raz: ak ta ma rad, pocka, ak nepocka, aj tak to nie je chalan do zivota...a do postele si ich mozes neskor najst milion

i love

ak ta aj on lubi tak pocka ak lubi iba cast tvojho tela nech ide radsej za druhu... cim neskorsie zo sexom zacnes tym lepsie...aspom tak to vedsina vravi...:)