ja asi spacham samovrazdu :(

no hope

Pomooc je to aj kvoli vyzoru. Niesom ziadna modelka ,taka priemerna baba ,ale bies vysmievaju sa mi kvoli vsetkemu .Kvoli vyzoru,znamkam , proste vyuziju kazdu prilezitost a kazdu moju chybz. Alebo sa mi vysmievaju aj bez priciny. Ja to uz znasam 2 roky a uz dalej nevladzem=(

pomooc

vam sa to povie ale je to fakt tazke .....a este ktomu ked sa mam divat cely den na pekne spoluziacky tak ostanem vzdy smutna .....sak ja stale len porovnavam ked vidim niaku babu so mnou :(

betulka

Pre boha ludia spamatajte sa,ved zivot nie je len o vonkajsej krase...
Prosim ta neuvazuj nad tym ani z nahody...

gumajz

bože dievčatá veď len mladosť je už krásna. na každej žene je niečo krásne,len to treba vyzdvihnúť.určite máte pekné oči, vlasy alebo pery, alebo iné.nesmiete takto uvažovať, budte radi že ste mladé a zdravé, to by vám kde kto mohol závidieť, tak prečo takéto reči.

no hope

Ja o tom tiez uvazujem. A preco? Pretoze moj zivot nema zmysel. V skole posmesky, urazky takze sa tam aj bojim chodit . A najnovsie mi moj zubar (ktoreho nenavidim) oznamil ze mi da strojcek na zuby . Je to pre mna dovod. Som chorobne zatazena na svoj vyzor a tato predstava ma nuti kazdy den plakat. A viete si predstavit co bude v skole ked pridem so strojcekom? ja si radsej ani nechcem=( takze po mojej smrti budu stastnejsi ostatny aj aj .

aj ja 11

ahoj aj ja si pripadam ako z vesmiru, lebo sestru len chvalia ze aka je krasna....si pripadam blbo...a s tym musim zit..pa