15 kg do konca juna

tamarka

ja potrebujem dat takych 10 kil do konca juna......meriam 165cm a vazim 62-63kg... ale ja by som potrebovala asi nieco take ze niekto mi napise plan podla ktoreho by som sa riadila...pretoze ja sa asi inak nedonutiiim :(:(:( .... po chorobe som hrozne zlenivela :( nenajde sa taka dobra dusa a nenapise mi to? :D:D proste do fitka nemozem chodit-nie su financie.. proste napisat nieco take, ze dnes pojdes 30min rychlou chodzou o tej a tej hodine....vecer pojdes vyvencit psa vtedy a vtedy na tolko a tolko... jednoducho nemam nejaku extra silnu motivaciu aby som to urobila....netusim co by mi pomohlo...stavka asi nie, pretoze neviem aky trest za nesplnenie by ma dokazal dohnat k tomu aby som to naozaj dokazala....pomozte mi nektooo :(

bubka

klarka asi tak...ja som schudla uz za tr dni 5 kil dole...chce to vela pohybu kombinuj to s cvicenim a nezabudni na staru dobru radu..jedz menej ako spalis...ale poradim ti...chce to pevnu volu...zo zaciatku vacsinou tie kila idu lahko ale po hranici pat a viac to ide tazsie ale treba zata zuby a makat a nejest vela aj nadalej...ja by som tiez chcela do juna schudnut aspon osem kilecek...ale co som citala nie je to zdrave a radsej pomaly nez rychlo..lebo by mohol nastat jojoefekt..drzim palce