Testosteron

joel007

Ahoj hladina voľného testosterónu má veľký vplyv na libido. Odporúčam suplementáciu zinok, selén, argining AAKG + kotvičník zemný. Môžeš tiež podporiť prekrvovanie kurkuminom a chilli + kvalitné ginkgo resp. Tebokan. Tým zároveň pomôžeš k zníženiu estradiolu

K tejto problematike som napísal niekoľko článkov na svojom blogu, skús si niečo preštudovať:

Ako naštartovať sexuálny apetít
www.iron-body.sk

Kompletný sprievodca na obnovenie testosterónu
www.iron-body.sk

Vplyv tréningu na testosterón
www.iron-body.sk

Článok s množstvom výsledkov vedeckých štúdií na Tribulus
www.iron-body.sk

Dúfam že som aspoň trochu pomohol :)

mikhy

V tomto veku je to normálne (mňa už to trápilo v 45), ale viem, nepríjemné... Hladinu testosterónu vyrovnávam pomocou bylinky zvanej fenugreek, ktorý kupujem v zmesi s ďalšími bylinkami a látkami na vitamen.sk. Snažím sa jesť mäso, najlepšie hovädzie. Dôležitá je zelenina a ovocie. A najúčinnejší je potom pohyb, nielen ten vonkajší...

raduzo

Ako zvyšujete hladinu testosterónu? Určite to nejako pôjde nie? Rozhodne nebudem jediný v mojom veku, kto má tento problém. Len sa ešte necítim byť taký starý. Mám 48 rokov a obávam sa, že za 5 rokov to bude oveľa horšie, ak to cítim teraz.

Lobogo500

Zdravím všetkých.
Mozno to sem nepatrí ale tam kde to patrí mi poradit mozno chcú mozno nie ale robia si srandu s toho.
Skúsil som AS a pokazil som si zdravie.uplne som odpálil testosteron a chcem ho naspet prírodnou cestou a nie s AS.tie už nikdy viac.
Vie mi niekto poradit ako najrýchlejšie obnovy vlastný tst?chcem naspet svoj súkromný život

Gumolo

Hladina testosteronu sa da doplnit bud samotnym testosteronom pri jeho poruche...predpise ti ho lekar alebo dakym doplnkom napriklad Erexus je velmi dobry cenovo alebo clavin

Laird Igi

Cus,pekne prosim o reakciu.Skusal som vsetky doplnky aj som si pichal Nebido 1g ,ale nic a nedarí sa mi zvysit tst.Snivam o hladine 35mg/denne trvalo.PORADITE?