Kalanetika

azuz33

Ahojte,aj ja som kedysi cvicila kalanetiku, ale knihu som pozicala a viac sa mi nevratila. teraz ju neviem nikde zohnat. nemate ju nahodou niekto naskenovanu? vdaka

dr.jajbolí

To je kniha veľká a má 2 časti, ale ja som stále len tú prvú časť cvičila, to stačí, keď to zvládneš! Dá sa kúpiť . Na nete neviem, či to nájdeš, skús

tamarka

s kalanetikou sa chudne or formuje? nema to niekto na compe, ze by mi to poslal? ci je to moc velke? ak tak potom hodim maila =)

luciferka

tak to sa asi do toho zase pustim, mna tie cviky nebavili, take nezazivne to bolo pre mna, radsej mam take zivsie cvicenia, ale kedze na ne momentalne nemam dost pristoru , tak skusim toto. uz sa neviem na seba pozriet do zrkadla, tak dufam ze s upravenou stravou to pojde....

Dr jajboli

no mne sa zdalo, že sa mi tá postava trochu aj zdeformovala. Ale nie tak, ako som to chcela, možno som to necvičila tak poctivo. Ale sa mi to páčilo, lebo to nie sú také náročné cviky. A keď si napr. umývam zuby, alebo riad, tak tou nohou zvyknem dozadu mikať. Musím povedať, že zadok mám tvrdý ako skala. Bár by mi to na brucho nejako chcelo takto ľahko nejako pôsobiť. ale si musím ľahnúť asi pod valec. Ináč to asi nepôjde, lebo sa neviem donútiť na brušáky. Mám panický strach, že ma sekne v dieku a skončím v nemocnici, ako sa mi to párkrát stalo.

agina

Ja som kalanetiku cvicila, ked som chodila na zakladnu skolu.Bola som mrstna ako lasicka.vsetky svaly som mala krasne popretahovane.Uz to tiez necvicim, zdarebnela som.

Dr jajboli

ahoj, ja som ju tiež cvičila so susedkou a išlo nám to spolu veľmi dobre. Postava sa sformovala, ale už necvičíme. Ona chodí na taj-či a pripadá mi, že aj schudla, ale aj jej asi šiblo, lebo všetko v byte preriaďuje podľa výpočtov a tak. Ja sa asi zase pustím do kalanetiky, ale samej sa mi nechce. Je to dobrá vec a ešte keď ju poctivo cvičíš