Vecer nejest!!!

monikaaa

ja osobne som schudla tim 5kg a za celkom kratsi cas ale za 2mesiace.a predtim som nebola tlsta mala som 55kg a 165cm.a ked som to zacala dodrziavat vobec som necvicila.ono to je iba z toho ze nejes.najprv som jedla vela ale dietnejsie bez sladkosti ale do tej 17hodiny a potom ale po 2-3tyzdnoch mozes zacat jest vsetkoaj sladke ale len do 17hodiny.zda sa to lahke,pohoda...ale po niekolkych tyzdnoch si vecer taka hladna -aj ked cely den jes....ale lepsie ako drzat drasticke diety.takto aspon jes cez den a nezhresis vecer nelaka ta to az tak ako drasticka dieta...radim vyskusat:)

osemnastka

Mam 165cm a 46,5kg.S postavou som v celku spokojna ale brusko by som predsa este chcela zmenit.Vecer aspon po 19-20,00 hod.by som uz nechcela jest ale nejak sa to neda,rodicia kricia,ze som chuda a este,ze aj vecer nechcem jest.Co moje telo potrebuje hlavne vecer?nejake bielkoviny ? mam totiz 18! (cez den jem nepravidelne)

tamarka

a na akej vahe si zacinala karolinka? pretoze je rozdiel, ked niekto schudne zo 100kg ako z 70kg :) ... z vacsej vahy sa chudne lepsie :)
bez urazky samozrejme ;)

Karolinnka

baby ono to bolo tak, priatel mi povedal ze ked chcem schudnut tak pravidelne kazde 2 alebo 3 hodiny jest-malo a po 17 vobec.. ja som aj tak urobila najprv to bolo hrozne vydrzat lebo som bola zvyknuta ze este o 22:00 som papala ale proste som si povedala ze ja to vydrzim .. naozaj som po 17 nic do pusy nedala aj ked som ´odpadavala´ a k tomu som zacala na stac.bicykli po 10 min (lebo viac som nevladala ) a postupne viac a viac a o 10mesiacov som si povedala ze som na seba hrda ... kazdym mesiacom to islo dole vahou.. Ten pocit ze jeeej mam o kg menej bol super..

monikaaa

je to cista pravda s tim nejedenim vecer aj ja mam taku skusenost po 17hod nejest a schudnes!!!sice nie hned ale je to efektivnejsie a trvalejsie ako rychle diety.ucinok je vidno uz aj po tyzdni zalezi od cloveka.

mojaaa

cize vecer mozem zjest napr cottage cheese , chudy tvaroh, jogurt, tuniaka napr so sucharmi a zeleninou a nepriberiem????a po obede nejest ovocie??to je az take zle???pocula som ze rano sa nema jest mliekom lebo hned rano nieje telo pripravene tak spracovat , po 5 odporucate nejest???