iba ziarlivost alebo choroba???

Príspevok v téme: iba ziarlivost alebo choroba???
zvedava24

Neviem ci som normalna alebo uz zrela na nejake psycho vysetrenie,ale nenormalne ziarlim na partnerove byvale...Ani vlastne nie ze ziarlim,ale musim mysliet na to ze niekoho vobec predo mnou mal a co s nimi robil a ci ich miloval viac nez mna.Ked som bola prvykrat unho,a videla v izbe darceky od nej a spolocne fotky z dovolenky tak ma islo rozhodit.A jeho vobec nenapadlo po rozchode ich vyhodit.Neviem ako vy,ja som hned vsetko likvidovala.Teraz viem ako vyzerala jeho ex,a vdaka tym fotkam sa mi stale vracia predstava ako ju moj najdrahsi nezne objima.A je mi z toho strasne smutno.Jak sa s tym mam vyrovnat???Este na upresnenie,sme spolu 3 roky.

zuzik

hmm, tak toto je skvela tema na diskusiu:) napr. my sme s terajsim priatelom spolu 1 a pol roka a kedze sme k sebe uprimni a ja z neho viem vydolovat vsetky informacie:DD, povedal mi aj o svojix byvalyx...a najvacsi strax som mala z holky, s ktorou bol 3 roky a bola to jeho prva a hovori sa, ze na tu sa nezabuda...vrrr! a ked sme boli spolu asi pol roka (oni boli uz vyse roka rozideni, ona ho nexala), zacala mu vypisovat, ze nanho nevie zabudnut a on bol jej najlepsi a vobec jej nevadilo,ze ma mna,ze ona si nanho pocka! tak som mu dala na vyber, bud ja alebo ona! a ostal pri mne...nastastie sa ta holka uz prestahovala na druhy koniec republiky, takze huraa:))) ale stava sa,ze sa ozvu byvale lasky ci byvale..ehmm...jednonocovky (to vie hadam este viac vytocit)...ale v takej xvili si myslim,treba zaxovat xladnu hlavu a nerobit sceny, len ho treba ubezpecit,ze ty si ta prava:))) a co sa darcekov a fotiek tyka...xlapi su uz raz taki, bohuzial:( ix nenapadne dat to prec, nejak sa tym nezaoberaju alebo im to pride normalne. treba si urobit spolocne fotky a neboj, hned s radostou vymeni:)) napr. moj mi sam kupi ramceky a urobi fotky, len nex ho mam stale na ociax...funny:DD

sedmikraska

zvedava, ked tie fotky vyhodil, tak ej dobre. Chlapi su naozaj velki zabudlivci, ja som raz mojemu nasla v dokladoch uz velmi staru fotku byvalky a po nej mal uz aj dalsiu. Su v tmoto fakt hrozni. Fakt by si mali semtam predstavit ake by to bolo naopak

luciferka

sedmikraska, no dari sa mi to zvladat len tazko, uz som si poplakala dost, ale vedela som to od zaciatku, len som netusila ze to je az take silne z jeho strany.rozpravame sa o tom, obcas si poplaceme, ale on je spravny clovek, zlozity a celkom iny ako ostatni ludia. ja ho milujem, a viem ze aj on ma lubi, len milovat ma zatial nevie....ked som s nim tak som stastna a aj on a nemysli na nu, a ja verim ze raz pride na to aka je ona v skutocnosti a ze si ho nezasluzi, aj ked mu vypisuje a tak on sa drzi a nereaguje na nu, a to mi dava nadej za sa na nu aspon snazi zabudunut....
a zvedava 24 vobec sa nemusis citit ako vysinuta ]]

zvedava24

anulik-on ich potom vyhodil,hned po mojej prvej navsteve.Len ma stvalo ze to neurobil sam od seba hned ked sa rozisli.On tvrdil ze jeho to proste nenapadlo.Nastastie uz povyhadzoval vsetko,co by mi ju pripominalo,ale to mi je na figu,kedze som videla tie fotky.Som rada ze nas je viac,aspon sa nemusim citit nejaka vysinuta:)))

zvedava24

ked sme sa vsetky tak uzasne zhodli,co na tomto fore nie je castym zvykom,tak ma napada este jedna otazka - ako by ste reagovali keby mal vas drahy nad postelou plagat polonahej Zuzany Belohorcovej???

anulikk

je to riadny trkvas!po trojročnej známosti by tam mal mať tvoje fotky!!!ja by som mu to celkom určite netolerovala,nech si tie fotky schová do albumu,ale na vystavovanie by si mala byť ty...svojej bývalej takto postavil živý pomník,na piedestál ktorého ty nemáš šancu dosiahnuť...až keď toto dokáže raz urobiť,budeš vedieť,že ťa skutočne miluje...

sedmikraska

luciferka, tak to uz je horsie no:( Ten moj uz lubi teraz len mna (dufam), ale to co mas ty by som asi len tazko prekusla. Ako sa ti dari znasat to?

luciferka

sedmikraska, ja mam priatela ktory neprestal milovat a asi ani nikdy neprestane milovat dievca s ktorym ani nikdy nebol, a ktore ho podla mna ,len vyuzivalo a dalej aj vyuziva obcas

sedmikraska

no to je svata pravda, ze aj my sme byvalky a terajsia holka mojho byvaleho na mna feest ziarli, ale vies ako nie je byvala ako byvala. Ja so napriklad zo zaciatku s mojim terajsim priatelom myslela, ze budeme spolu len kamarati, pretoze o mesiac som mala odcestovat prec a tak nejak sme sa bavili o vsetkom a rozpraval mi o svojej byvalej, ktora nechala jeho (!) a vravel mi ako ju velmi milovala a bola fakt super a ako mu je smutno... no nejak sme dnes spolu uz vyse dvoch rokov a ja na tie jeho slova nemozem zabudnut, pretoze vtedy nerestal milovat on ju ale ona jeho a v tom ja vidim velikansky rozdiel 8o(

chiconyvv

hehe..ved aj my sme byvalky.. :D :D mozno nejaka baba neznasa nas len preto ze sme chodili s jej terajsim chlapom..je to kolobeh :D :D