Podkozne vyrazky a ozon

gabriela134

korty

skús si kúpiť v lekárni gáfrovo-ichtiolovu mastičku a večer si potieraj vyrážky. mne to pomáha. ak to neprejde, choď sa poradiť ku kožnej lekárke

petricekto

ja som mal velke problemy z akne a kožná mi predpisovala všeliake mastičky a roztoky,ale nič nepomohlo. Potom mi zobrala výter z vyrážky,výsledky som zaniesol infektologičke tá mi predpísala lieky a hneď prvý týždeň bol vidieť rapídny rozdiel. Vela šťastia

monika9

kocky treba ist na laser alebo chemicky piling ale nie ku kozmeticke lebo tie robia len do 30percent to je len na omladenie pleti ale tie vyssie percenta pilingu sa robia v centrach,robia to doktori a skoda penazi na kremiky,masticky aj tak to nevylieci.....

dea

Poradím Vám! Najlepšie mi zabral ozón!!! Je to prístroj, ktorý mi kozmetička dávala asi pol roka na tvár. Aplikuje sa to po 10 minútach. Mala som podkožné infekcie, ktoré mi vyliečila. Treba iba trpezlivosť. Prvotná reakcia je, že prístroj najprv jednotlivé vyrážky vyťahuje na povrch kože, kozmetička ich hned čistila a dalej ozon zaceluje krásne rany.

simona

ahojte ja mam akne ale aj podkozne vyrazky ale chodim kazdy mesiac ku kozmeticke celkom to pomaha.cena priblizne200SK

simona

S tym zabitim som to nemyslela az tak ako som to napisala ale tiez ma to trapy hoci mam 15 rokov.Teraz mam od koznej krem skinoren dufam ze mi pomoze.

RNG

ozon je len baktyericidny tj zabija bakterie, nic viac. To robi aj hromada inych veci, od klasickych atb az po rozne anrimikrobialne prostriedky, ako napr 2% oreganovy olej, 2%GSE,koloidna strieborna voda graviolovy caj, roztok Samenta...

jancecka

tak simon, ja sa kôli vyrážkam nemienim zabíjať, na to sa mám až moc rada, ale tiež ma to dosť trápi, a to hlavne kôli tomu že mám 24 rokov, už neviem fakt čo, nezostáva mi nič iné ako skúšať ďalej

simona

jancecka nesi sama komu nic nepomaha ja som skusala uz vichy,clean clear,pletovu vodu AB,dvakrat som bola u dvoch koznych lekarok chodim ku kozmeticke dokonca som uz styri mesiace nejedla nic sladke ani mastne trocha mito zabralo ale mam stale plno vyrazok.Niekedy sa mam chut zabit.