sme spolu vyse polroka, planujeme buducnost,no on nemal inu

Príspevok v téme: sme spolu vyse polroka, planujeme buducnost,no on nemal inu
zalubena

Ahojte. Chcela by som vediet vas nazor. S priatelom sme uz vyse pol roka a velmi sa lubime...sme spolu kazdy den niekolko hodin...Mame velmi pekny vztah...
Ja uz som nadobudla nejake skusenosti napriklad aj v sexe uz pred tymto vztahom, ale on este nie. Som jeho prve dievca. Milujeme sa, planujeme spolu buducnost, ale mam strach z toho ze neskusil ine dievca, ci ho to nebude lakat. Verim mu, viem, ze by ma nikdy nepodviedol, ale mam pocit ze je to trochu neferove, ja uz som si skusila co som chcela, ale on mal len mna...myslite si ze by nas vztah mohol nadalej pokracovat bez problemov? milujem ho a nechcem sa s nim rozist!!!prosim vas o vase nazory, vopred vam velmi pekne dakujem za skore odpovede ;)

m.

ja si skor myslim, ze chalan, co ma za sebou viac vztahov a zalozenych prave len na sexe, bude mat problem neskor ostat jednej verny.. ja by som praveze bola stastna, ze som jeho prva..

:d

NIC V ZLOM ZALUBENA, BODAJ BY VAM TO VYDRZALO, ALE NAOZAJ JE PRILIS SKORO PLANOVAT BUDUCNOST.................. A ......... KED HOO TO BUDE TAHAT TAK VYSKUSA AJ INU, CHLAPI SU ZVIERATA...... MUSIA MAT CO TO PRECHODENE, ALE AJ MY ZENY PRIZNAJME SA....... NUZ TOLKO K TOMU LEN

barbinka

ty máš 16?a plánujete budúcnosť? som si myslela, že takých 25. akože to je snáď zlý vtip toto. no nech vám to vydrží, ale už nemám, čo dodať.

zalubena

ja som sa ho na toto pytala uz parkrat a on mi povedal, ze nevidi v tom problem. ja som rozmyslala nad nejakou pauzou, ale podla mna to nie je spravne a myslim si ze by nesiel za inou aj pocas pauzy...

zalubena

samozrejme ze o tom vie, vieme o sebe vsetko ;) nie verim mu, podla mna by to nedokazal, aj ked som sa uz sklamala par krat, ale verim ...on ma 18 a ja 16

radana

Aby chcel nieco skusat a vyrovnavat skore by musel mat povahu.Ale ako som uz pisala,nevidim ziadny problem,ze by vam to z tohoto dovodu nemalo klapat.

jjjjjj

to zalezi od charakteru cloveka, to nie je o tom, ci ty si mal predomou dakoho a ja nie, moze sa stat aj takyto pripad ako opisala barbina