Problém s váhou :(((

Príspevok v téme: Problém s váhou :(((
meggan

Meriam 168 a včera som sa postavila na váhu a vážila som 45,5. Skoro som odpadla. Tak málo som ešte nemala. Chcela by som pribrať ale mám problémy s trávením. Nemôžem zjesť nič mastné, žiadny tuk...ani veľa sladkého. Strašne ma z toho bolí brucho a mám krče. A neviem ísť potom na záchod priadne. Jem veľa vlákniny a tak. To mi trochu pomáha. Ale chcem pribrať. Len chcem jesť zdravo. Ale nejak mi to nejde. A pritom jem skoro stále. 3x denne normálne jedlo. a celý deň ovocie a zeleninu. chodím cvičiť 3x týždenne. Poradí mi niekto?

tučna...

keby som mala tvoj problem,skačem od radosti ...
ja som na tom opačne,neviem schudnut ani 5kilo. mam 168cm a 59kg.

procrustica

Neviem, či práve toto je ten správny postup:), trochu mi to pripomína vykrmovanie prasiatok a husí na farme, aby mali veľa slaninky a peknú pečienku na lokše:). Ak aj po takejto diéte priberiete, tak samý tuk, takže by som ju skôr odporúčala podviživeným deťom zo Sudánu ako niekomu to Slovenska. Ale aj tak. Zdá sa, že meggan nie je celkom v poriadku, pravdepodobne to tkvie niekde v tenkom čreve, trávenie a vstrebávanie sú narušené, ťažko povedať, čo presne by to mohlo byť... Podľa mňa by bolo treba vyhľadať lekára, gastroentrológa, možno poradcu pre výživu alebo tak. Hovorím to najmä preto, že mojej kamarátke po 45 rokoch prišli na to, že má celiakiu. A to už celé roky hnačkovala a schudla asi tak na 40 kg:(. Treba riešiť príčinu, nejde to tak ľahko.

suhlasim,treba len priberat

suhlasi s b&culk& nezabudny jest vela masla
napriklad maslo s cukrom
alebo
maslo s kečupom
by si neverila ake je to dobbre,a pribera sa s toho

b&culk&

jedalniček tvoj (určite pribereš)
´´zaklad je 5-krat denne jest (aj viac)´´
=rano= aspon 3 parky s horčicou a kečupom & 2 biele rozky & sladke kakao + keksiky
=desiata= kaloče a niaky sladky napoj
=obed= určite niečo vypražane s tatarkou a zemiakmy+ako dezert zmrzlina
=olovrand= sladkosti alebo 4krat parženica +aj tu može byt zmrzlina
=večera(do 18:00)= sladkosti a konbinuj s mäsom
samozerejme malo cvič aby si nahodou neschudla a cez den vypi aspon 2litre coly kofoly...to jedno nech je to len sladke
P.S. ja ked som takto jedla za 2 mesiace som pribrala 15-20kil.