Pali ma v ....

Príspevok v téme: Pali ma v ....
marianna222

ahojcek prosim vas od rana mam okolie vaginy a pysky cervene,aj vo vnutri ma skriabe,nemozem sa poskrabat,lebo to je tam citlive ved viete Z coho to moze byt?? Z jedla??vytok som dnes este nemala ale normalne mavam priesvitny alebo biely a nezapacha tak ja uz neviem Nejako to skrabanie zastavit :(

helka

raz zacas ist naosto sa da, ale fungovat stale bez nohaviciek je riadne nehygienicke a take problemy co mas sa Ti s ym mozu vracat.. mne tiez niekt. typy nohaviciek vadia takze Ta chapem, no mozno je to iba vec zvyku..

marianna222

Tak kupila som si Canesten poznate to doma tiez? ma to jeden cipok a ten ma zabrat tak uvidime rano..no a este krem tym sa mam natierat..dufam ze to prejde okolie mam ako v ohni je to strasne cervene :(( snad sa to nebude opakovat zasa Ake s tym mate skusenosti?? ja nenosim nohavicky hlavne preto lebo mi vadia..nie zo spasu,ale proste neznesiem tanga,len v lete pod suknu inak neznesiem ziadne lebo ma tlacia Este som nenasla take ktore by ma netlacili maju take vrubky vsade :((

fidka

a velku rolu aj to, ze nenosis nohavicky....a urcite nosis tesne nohavice, ze??potom su tu infekcie..tak pekne vyliecit a nohavicky obliect..pekny vecer..ahojky

fidka

no pokial mas priatela a verite si, tak ide skutocne len o nejaku infekcieú a zapal...na zapal si kup zensky caj(tam ho urcite maju), a najlepsie by ti bolo na infekciu zohnat tie cipky GYNTIMA-ale ked si v zahranici, tak neviem...sku zajst do lekarne...nech ti poradiapytaj si cipky na mykozy...drzim prsteky..a pozdravuj priatela..pekny vecer...a este ma napadlo..skus kupel: bud daj do teplej vody sodu bikarbonu-v tom sed pokial je voda tepla, alebo keby si mala harmancek alebo praslicku, tak to iste..uvar odvar a posed v teplom kupeli...a ked prides na Slovensko...sup ku gynekologovi...a nesadaj na toalety!!!

marianna222

nemozem ja som v zahranici domov idem az za mesiac Niee ja mam priatela to nebude nic take Moze to byt tym ze nenosim nohavicky? nemozem sa nejak vyliecit sama? fakt nemozem k lekarovi :(

fidka

ahoj...nemala si nechraneny pohlav.styk??? Inak môze sa jednat o beznu kvasinkovu genitalnu infekciu, skus cipky Gyntima, alebo zajdi za gynekologom, nech sa nato pozrie....bud to najskôr kvasink.infekcia a este mozno k tomu aj zapal..ked to tam mas cele citlive..