PRECO?

Príspevok v téme: PRECO?
malilinka

mam problem.uz som to tu pisala,ale stalo sa to zas.minuly mesiac mi meskala menstruacia,dostala som na druhy den a v ten den mi aj skoncila,potom som dostala o par dni,ale mala som slabu.tento mesiac som mala dostat az bud.tyzden,dostala som vcera a vecer mi skoncila,dostala som zas dnes a zas mi skoncila.nie som prechladnuta,nic ma neboli,nepali,nesvrbi.tak nechapem.nemate s tym niekto skusenost?dakujem

ghrt

Tie ženšenky by to mali upravit, neboj neuškodia, a aj posilnujú organizmus. Možno si zažila nejaký stres, alebo maš z niečoho strach. Mne sa to vtedy pobabre, ked preživam nejaký silný zážitok...
Mne to aspon vždy upravili tie ženšenky. Vyskušaj aj horúci kúpel, aj ten pomáha to upravit...

ZyxerkA

ide o to, holka, koľko máš rokov.. u mladých holiek je to úplne normálne, a pochybujem, že si tehotná (keďže si sa o nieom takom ani nezmienila), takže si myslím že to bude tým vekom. to sa ti upraví samo, alebo zájdi ku doktorovi..

malinka

mam 24 rokov,ale mne nema preco taktpo byt pokazena menstruacia,mala som ju do min mesiaca pravidelnu,len ma dako zacali prsia boliet,teda bradavky a pokaslala sa mi cyklus

ghrt

Už som to v jednom článku písala. Chod do lekárni a kup si ženšenové inekcie - 10 amlupiek a stojá 120- 140 SK, pijú sa slamkou každý den 1 až 2 ampulky a upravujú aj tieto problémy. A kolko máš vlastne rokov?

malinka

..minuly mesiac mi meskali,dostala som neskor,potom skoncili a o par dni zacali.a tento mesiac som mala dostat vcera,ale dostala som vo stvrtok,ale rano zacali a poobede som uz nekrvacala a takto to ide do dnes ,a dnes dokonca ani nemam

kikulka

nemohla by si byť náhodou tehoná?moja kamoška to mala podobne,ani nevedela,že je v tom,ale to len keby náhodou.Myslím,že by si mala zájsť ku gynekológovi,ten ti povie presnú príčinu.Nie si vystresovaná v poslednom čase?Leo aj stres robí svoje.