chcem tehlicky a schudnut.....ako?

Príspevok v téme: chcem tehlicky a schudnut.....ako?
cloe007

caute :)
na zaciatok moje parametre-165cm vysoka, 60kg tazka, 17r stara =)
miery:
prsia-91cm, pod nimi-73cm; pas-73cm, miesto tesne pod pupkom(asi bedra-93cm; zadok-103cm; stehno-64cm
takze nazov temy vystihuje moje ciele..chcela by som za tri mesiace schudnut 10kg a mat na bruchu tehlicky...alebo aspon mensiu korytnacku...ale nechcem ho mat siroke..taky pekny stihly pas s korytnackou...vlastne chcem mat vsetky svaly pekne vyrysovane, ale hlavne mi ide o to brucho-stavka :) ... nechcem to len kvoli stavke, hlavne kvoli sebe..ale to brucho hlavne kvoli stavke...da sa to vobec? a co mam pre to urobit? a chcem cvicit doma..zabudla som podotknut..pomoze mi niekto? dufam, ze to nie je stratene..
a dakujem za kazdu rozumnu radu a prispevok :)

------------------------------
Zaujímavé články na tému www.zdravie.sk

bambulocka

caute kocky :P
tak ako pokracujeme? ja som zacala chodit do fitka, chodim pondelok a piatok, zatial.. ked nazbieram trosku kondicky chcem chodit pondelok,utorok, streda-pauza, stvrtok a piatok... aj jedalnicek som uz zmenila, nedala som si ziadnu dietu, ale papam viac ovocia a mensie porcie :) a pijem vela vela vody. A chcem aj zacat chodit do sauny, aspon kazdy tyzden, pocula som ze aj tam, tym ze sa potis tak zhadzujes nejake tie kila :) uz sa tesim do novej postavicky :D drzkam palce aj vam babulky moje :)dajte vediet ako ste na tom vy.

lenula

Ahojte opice.
Cloe, asi ťa sklamem, ale akosi mi dnes tá 90-dňovka nevychádza. Neviem, potrebujem sa na ňu naštartovať, potrebujem mať na to náladu, čo teraz akosi nemám, prepáč moja :)
Nathalia, nazdoš....ti gratulujem k úbytku. No ja idem dnes prvý krát po dovolenke na Taebo a mám obavy, že budem dnes asi troška fučať, ale nevadí. Musím sa dostať do strých koľají a terz je ten správny čas :)))

nathalia123

A bosorky- lenula, cloe:-) vcera som bola vo fitku tak som sa po tej dovolenke prvy krat odvazila a ziadna katastrofa sa nekona..Dokonca som o pol kila lahsia ako predtym a to sme sa tam napchavali fakt statocne:-) Drzim vam palceky pri 90-dnovke, este stale mam ale s vami jeden spolocny ciel- a to tehlicky alebo ta mala korytnacka:-D. Tak piste ako sa vam dari, zatial pa a krasny den:-)

nathalia123

pre pomozete: uz si rozmyslala nad tym, ze to moze byt genetika? lebo vahu mas na svoju vysku velmi dobru a ako pises, nemas problem napriklad s bruskom.. to je potom velmi tazke s tymito vecami nieco spravit.

pomozete?

Ahojte..taktiez by som chcela schudnut..hlavne v oblasti zadku a stehien..mam vysku 174cm,vahu 60,a miery:prsia-90, pas 68 a boky98, nohy 57cm..koly zatku musim nosit velkosti 40,42...chcela by som aspon velkost 38..mam ho vypukly a chcem ho zmensit a taktiez obvod stehien, na to sa mi nedari schudnut, s bruchom to je celkom v pohode..viete mi niekto pomoct nejaky typy ako by som mohla schudnut na zatku a stehnach...??? piste popripade aj na email: simona.sk@centrum.sk

chloe007

klaska, ja som to myslela tak, ze ma to nebavi stale si kontrolovat ze teraz som to zjedla, takze o tri hodiny dalsie... to aby som si stale nastavovala budiky.. nemam cas to sledovat... takze toto mi myslim ze bude vyhovovat :)
lenula...ja by som zacala dnes.. ale neviem, ci nie je neskoro :) uz som si vybrala masko, idem ho rozmrazit a aj som si nakupila zeleninu... a ty ako? ves co, ak dnes nestihas, tak mozme to spravit tak, ze dnes si dam toho a zajtra este raz... co povies? ale ak stihas, zajtra si uz dame druhy den :)

nathalia123

Ahojte, ahojte:-) Cloe, teraz sa asi skor uz zameriavam na udrzanie a spevnenie, ale nejake to kilecko dole nie je nikdy na skodu:-). Ale jak som dosla z dovolenky, este v nedelu som ochorela, poriadne prechladla, takze cvicit som zatial este nebola, lebo mi bolo dost zle. Takze ani neviem ako som na tom s vahou momentalne, lebo sa vazim len vo fitku, kedze doma (nastastie:-D) vahu nemam.. Dnes sa chystam ist konecne cvicit, tak som zvedava, ako to bude vyzerat. Potom dam vediet, ci je to az take tragicke a ci hodim nejaku tu ocistnu kuru.. A bambulocka, fitko je urcite dobra volba, pozorujem to na sebe, ale ako napisala cloe- mensie zataze. Prajem krasny den:-)

klaska

cloe007: vies o tom ze 90 dnovku nesmies porusit... myslim princip... ak ju porusis tak neschudnes nikdy... a si ma rozosmiala s tym ze na teba nezabera jedenie 5 krat denne.... je to smiesne ved si povedz uprimne ze sa niekedy neovladnes a pokazis to ... keby si isla podla planu a nic neporusila tak si o niekolko kil uz davno chudsia