panic a panna

Príspevok v téme: panic a panna
letqa

ahojte!
mozno sa vam bude zdat moja otazka strasne blba, ale budem rada ked mi poradite...
mam 19 a este som nikdy nemala sex, a moj priatel tiez nie... minule sme to chceli vyskusat, ale nepodarilo sa nam to, pretoze ani jeden z nas nevedel, co ma presne robit... totizto nevedel mi ho tam dat..
bude to zniet blbo: ale musi si pritom chlap pomoct rukou a zasunut ho tam alebo ako sa to robi? alebo to mam spravit ja? ja neviem...
a ako dosiahnem aby sa tam vobec dostal? mala som rozkrocene nohy ale aj tak....

mozno vam to pripada blbe, ale vsetci sa to nejako musime naucit.. no nie?
dakujem za odpovede.

martina25

Ja, keď som sa zoznámila s priateľom boli sme tiež Panna a Panic. Naozaj len treba byť uvoľnený a ničoho sa nebáť... po niekoľkých pokusoch sám nám to podarilo a uživali sme si to krásne. Teraz sme manželia a máme krásneho 3 ročného chlapca...

slusny_muz

Ahoj Letqa.Najprv by ste sa mali dobre poznat, myslim zacat pettingom a spoznat svoje tela, objavovat kazdy cm tela.Potom urcite pridete nato ako sa tam dostat a co robit.Treba si samozrejme pomoct rukou, moze aj on alebo aj ty si ho tam nasmeruj....vela stastnych chvil prajem