chcem byt "ok" ale nechcem pribrat

Príspevok v téme: chcem byt "ok" ale nechcem pribrat
renatka25

nemam extremnu podvahu to je prva info:) BMI mam 17.4
problem je v tom ze som si spomalila metabolizmus obmedzenim kalorii na minimum ale chcem sa naucit normalne jest (aspon trochu) no ako na to? viem ze pravidelne a male porcie ale stale sa bojim napr zjest 500 kcal/denne lebo to uz je pre mna priberajuca hodnota, iked viem zeniekto chudne pri 1000 ale ja by som pri takom cisle teraz nabrala niekolko desiatok kg a to nechcem
Ako to spravit? myslite si ze sa bude dat postupne si zrychlit metabolizmus takto ale nepribrat?

ssia

zazie2112: kazdy sa s niecim chvali a je to jeho vec s cim. myslis ze ona si vybrala taky osud? nie!!!!! ona tak tiez len riesi problemy ktore ma a to ti garantujem ze ich ma dost a ked sa nema s cim pochvalit tak sa pochvali aj s tym kolko vazi...ale je mi jasne ze ludia ktori inych hned odsudzuju to nepochopia...

ssia

zazie2112: kazdy sa s niecim chvali a je to jeho vec s cim. myslis ze ona si vybrala taky osud? nie!!!!! ona tak tiez len riesi problemy ktore ma a to ti garantujem ze ich ma dost a ked sa nema s cim pochvalit tak sa pochvali aj s tym kolko vazi...ale je mi jasne ze ludia ktori inych hned odsudzuju to nepochopia...

vivien

suhlasim so "ssia" Vo vacsine pripadov si clovek nevyberie anorexiu alebo bulimiu ako zivotny styl. Myslim, ze takych ludi je velmi malo, ktori si to dobrovolne vyberu. Vacsinou clovek ani nevie ako sa do toho vlastne dostal, uvedomi si to az neskor, ked mu to zacne sposobovat problemy. Aj podla mna su poruchy prijmu potravy prejavom a nasledkom nejakych inych problemov v zivote cloveka.

zazie2112

ssia frontman ma pravdu, len to boli pocut. Obzvlast ak je niekto na seba hrdy ako pusate a vsade vypisuje "ja mam 36 kil vsetci mi zavidte" je to chore a chce to sprchu!!!

ssia

PUSATE: diki ze si mi napisala, si super baba
FRONTMAN: nemusi to byt zivotny styl, vlastne väcsinou ide o trvale problemy ktore sa takto riesia, aj ked mozno nikto nechape preco. takychto ludi rozhodne netreba skritizovat a vykricat, ale spoznat a milovat.
VSETKYM OSTATNYM: prosim vas nehovorte zle veci na ludi ktorych nepoznate len kvoli jednemu ich nazoru. je to trapne a bezohladne. ak chcete niekoho kritizovat, najprv ho spoznajte.

frontman

baby, mate naozaj skvely zivotny styl :)

nemate kramy, nemozete mat deti, stratili sa vam kozy, ste chude ako smrtky, vazite sa snad aj ked sa viac nadychnete, neviete sa ani najest

kto by po takom niecom netuzil?

romanka25

ak sa nejedna o prejedanie tak to bulimia nieje
niekto moze zjest jablko a mat pocit viny a ist vyvratit to uz je anorexia aj napriek vracaniu ale nejedna sa o zamerne prejedanie kvantom jedla s cielom purging

ach :(

babeny ako to je? .. bulimia je ked sa baba prejeda a nasledne ma pocit viny a vyvrati to nie? ..a ako to je ked baba nezjie vela .. proste normalne sa naje ale ma pocit viny a tiez ide vracat ..to je tiez vola bulimia nie? ..