Čo na strie na zadku?

blondula

ja mam 31 rokov,v tehotenstve som pribrala 25kg,potom schudla na obvyklu vahu a strie nemam :D a moja 14 rocna neter ma :-( nechapem ako je to mozne...vzdy bola z nej taka silnejsia baba,ale uz v takomto mladom veku strie ?? ...

patula

cawte žienky, ja mam tiež taký problém, že mam strie na zadku. Spravili sa mi približne v 17roku, ked som naraz pribrala nejakých 5kilo navyse. Pritom som bola chudá a tie kilečka na viac sa mi hodili....ale poznačilo ma to striami.Sice ich až tak nevydno, ale ked poriadne na to blisne slnko, je to vydiet a priznám sa že mi to strašne vadí. Ved ktorá, že na nechce mat dokonalé telo?...:)

poliewoocka

Ja viem, zbavit sa ich neda, zatial. Strie postupne vyblednu a stiahnu sa. Zalezi aj od stupna poskodenia, ja som ich mala-mam mierne, povrchove. Vznikli mi okolo 14. roku, ked mi zacala prudsie rast panva. Hned som si ich zacala kremovat a masirovat, pomaha to:)

mitii

polievocka oni sa ti akurat tak stiahli, ale su tam, len ich uz neni vidno...ked sa raz strie spravia, nedaju sa uplne odstranit, ma to skoro kazda zena!!! takze teketo veci netreba ani nejako extra riesit

poliewoocka

Mne sa tak podarilo zbavit tych bestii, ze som sa KAZDY DEN:
--sprchovala striedavou vodou- tepla,studena
--masirovala takou gumenou lufou s hrbolcekmi
--kremovala telovym mliekom
--teraz som aj opalena zo solaria a cuduj sa svete nic mi nevidno