Som tučná?

mataBB

no ja keby som chlap tak by som teda nechcela zenu, co ma 40 kg..ved to je fakt chore, co ma chlap chytat? kosti? pri tej vahe fakt len kosti..to radsej budem mat svojich 65...co sa vela muzom okolo mna paci ocividne, lebo ma niektori neprestanu otravovat...radsej trochu viac kil ako byt kostra

zuzka_trdlo

silvus,

"mám 29 rokov, výšku úbohých 160 cm a dnes ráno váha ukázala rovných 40,00 kg...čo si o tom myslíte?
No je pravda,že už 16 rokov mám PPP, najprv anorexiu a teraz sa mi to strieda s bulímiou..."

nemalo by to byt skorej mam 29rokov,manzela ktory ma ma rad bez ohladu na vahu,mozno nejake tie deti, pracu, zaluby.....????

nepoznam podrobne tvoj problem ani vyvoj ppp ale zijes alebo zivoris? dni travis tak a tym ako chces ty alebo ako ti kaze A ci B?

nepatlas sa v tom uz pridlho?neni cas sa uz vysrat na to?co z toho mas ze si vychrtla?

angela85

silvus, ak mas taku vahu prirodzenu, co je pre mna nepredstavitelne, tak fajn, ak nemas z toho ziadne zdravotne ci psychycke problemy, tak fajn. kedze ta nevidim neviem posudit, ale to by som potom bola ja obezna, ale ja si prave myslim, ze mam krasne telo i ked pri vyske 173 cm vazim 63 kg

ivanana

silvus28 mas anorexiu??? ako mozes existovat pri tej vahe?! ja ked som schudla nezranim na 46 kil (mam 162 cm) tak som bola otrasna akoby som z hrobu vysla! a ako mi bolo blbo vkuse...
teraz mam 56 kil skoro, riesim opak-pribrala som tak chcem schudnut par kil lebo neoblecem svoje handry... a mam 28 rokov a problemy s PPP odmalicka, ale tak snazim sa, mam priatela ktory na mna dava pozor aby som jedla :-)