potrbujrm to dat zo seba von!

Príspevok v téme: potrbujrm to dat zo seba von!
hlupana

ked si budete citet tento prispevok tak urcite pokrutite nadomnou hlavou a poviete si dievca preco si take sproste? no napriek tomu ja to potrebujem zo seba dat von a niekomu sa postazovat...moj problem spociva z toho ze som sa pred dvoma rokmi spoznala s jednym chalanom bol dokonaly krasny, inteligentny, proste bol to ten pravy...kym som sa nedozvedela ze je zenaty povedal mi to a aj to ze jeho manzelka je tehotna...no nechcel aby sa nieco medzi nami zmenilo chcel si sem tam uzit a aj ja ... kamosky mi ho zavideli a ja som sa citila super ved co sem tam sa stretneme a nic to pre mna neznamena...no neznamenalo kym som sa do neho nezalubila milujem ho uz dva roky odisla som koli nemu do zahranicia ale nic sa nezmenilo stale sme v kontakte a vzdy si planujeme ze ked pridem ako nam bude super...zabudla som napisat ze jeho manzelka nam na to prisla, no nejak to zahral a nakoniec sa nerozviedli...ale co mam robit?som zufala naozaj ho milujem a nechcem sa ho vzdat:(((

žena

hlupaňa:
ak on necíti to isté voči Tebe, tak to bude pre Teba stále horšie. Ale nejak cítim, že to nemáš síl ukončiť.

jajka

kamosko ty si sam odporujes, najprv napises ze si sa ako kurtizan necitil a potom ze si sa citil ako kurtizana, vyuzivany, odhodeny ako spinava handra :)) rychlo menis nazory

kamos

No a takzch bolo viac. Nechcem hovorit, ale niektore zeny su proste take, ze s muzom si uziju a vyuziju ho pre uspokojenie svojich telesnych potrieb a potom ho odhodia ako spinavu handru. Citil som sa ako nejaka kurtizana. Ziadnu z nich nezaujimalo, ze citim po romantickom a platonickom vztahu, priezracnom ako krystalova guľa.

kamos

Nie je to tak, ako si myslis. Ale jedna moja partnerka mi dokonca povedala, ze upadla do milostnej extazy a na chvilu o sebe vobec nic nevedela. To som zvedavy co ty teraz na to povies.

fraisee

ale no kamos, ja mam staleho partnera a ten mi plne vyhovuje, ja som spokojna. ja za to nemozem, ze ty musis sukat vsetko co sa hybe :D