KO dcera

Príspevok v téme: KO dcera
božena

Prajem prijemny podvecer.
Obraciam sa na VAs s prosbou o pomoc.
Mam 16 rocnu dceru. ..jeden den bola na krv a vysledky mala v pohode ... hned na druhy uz boli katastrofalne! Nedokazem pochopit ako sa to mohlo zodna na den takto pokazit.
Mam podozrenie ... ci skor strach ci nevzala nieco ... nejaku latku ... liek. ... v krvi nedokazatelny ... len aby nemusela ist do skoly ... . Prosim nechapte ma zle!! Ale moja dcera svoju skolu nenavidi a uz za blicovanie... falsovanie ospravedlniek... bolo neraz velmi zle ... Raz mi povedala, ze radsej pojde do nemocnice akoby mala ist do skoly... . Prosim, ak by ste mi vedeli dajako pomoct .. napiste ... Dakujem krasne!
Božena

joni_

bozenka a preco tak neznasas skolu? v com je problem? naozaj si na to sama, nemozes doma o tom hovorit alebo s priatelmi? napis nieco viac

ciara

dievca co ty stvaras? ked mas problem tak naco ma rodicov? povedz im a spolu to vyrieste.Ten liek to je pekna blbost ziadny taky v krvi,kt.by sa "neukazoval" neexistuje.Prestan robit hluposti a svoje problemy si vyries ako dospela osoba,kt.ma rozum a rozmysla.A nie nejakymi liekmy a pod.

bozenaa

PROSIM VAS ODPISTITE MI !!!!
VSETKYCH SOM VAS TU KLAMALA !!!
JA NIESOM ,,mama Bozena\" JA SOM TA DCERA !!! Mam 17 a som druhacka na gymply... chcela som prave aby ste mi taku latku pomohli najst.Vsetko ostatne je pravda!! Prosim neodcudzujte ma... prezivam peklo a som na to Sama! Mrzi ma, ze som dobrym ludom takto podlo klamala... !!! ODPUSTE !!!

Dr jajboli

ešte otázka! Z akého dôvodu išla vôbec na ten prvý a potom druhý odber? Záleží aj od toho, kto ho vyhodnocuje. Mne sa stalo, že som mala takto isto a museli ma operovať a keď som šla po operácii po mesiaci na kontrolu, tak sa sestrička preriekla, že bol pokazený vtedy prístroj a v ten deň mali všetky ženy zlé výsledky. Bohužiaľ som podstúpila "omylom" vážnu operáciu"To však nie je váš prípad, len hovorím, že sa môže stať všeličo

ivuša

mojej kamoske raz po odbere oznamili, ze ma leukemiu a nakoniec vysvitlo, ze dako doplietli vzorky..chybicky sa stavaju...

alti

Je tu viac problemov, ten velmi dolezity je vztah dcery ku skole, mozno aj Vas vzajomny, uz Ti viaceri tu radili. V spojeni s analyzami neuvadzas, co vo vysledkoch bolo 1 den "v pohode" a 2. den "katastrofalne". A preco mala robene 2 odbery za sebou? /nie je to bezne/. Mozu byt aj urcite chyby v analyzach, zamena vzoriek - ale byva to fakt velmi zriedkave. V krvi sa da dokazat, resp. stanovit vsetko /takmer/, musi vsak byt analyza cielena na predpokladanu skupinu latok v tele. Analyzovat v akejkolvek vzorke "vsetko" nie je prakticky mozne, vzdy musi byt blizsie vymedzenie okruhu latok. Inak by obycajny odber krvi, ktory by mal zahrnovat analyzu "vsetkeho", stal niekolko desat tisic Sk.

coze?

konkretne ake hodnoty mala zle?ked mala zle vysledky/trochu nechapemze jeden den dobre, druhy zle, ved tie vysledky nie su vyhotovene tak expresne, kedy jej brali krv na ten prvy test?kedze mala zle vysledky a v tak dramaticy kratkom case, dufam,ze zostala na pozorovanie?snaz sa zistit preco tak skolu nenavidi, spoluziaci alebo ucivo, moc narocne?ak to druhe,da sa to napravit doucovanim?

Dr jajboli

JA by som sa s dcérou asi posadila za stôl a porozprávala by som sa s ňou ako s kamarátkou, nie ako matka a dcéra. Skús si získat nejako jej dôveru, nech sa ti vyžaluje, ak má nejaké problémy, trebárs choďte spolu na nákup, a potom si sadnite na kofolu alebo džús, snáď sa ti podarí z nej niečo dostať. AK tú školu nenávidí,opýtaj sa jej, k čomu má vzťah a čo by chcela študovať, lebo bez práce nie sú ani peniaze a keď nie sú peniaze, ako sa bude chcieť osamostatniť, lebo niekedy aj to bude chcieť. Vysvetli jej, že sa učí len kvôli sebe a ty jej zle nechceš. Určite by som sa popýtala aj na kamarátky, či majú už priateľov, kam chodia, a tak. Podľa toho, v akej spoločnosti sa pohybuje, môžeš usúdiť, či neberie nejaké drogy. Dnes to všade skúšajú už aj malé detváky. Je to smutné, že sa tomu nedá zabrániť. Tiež vyzisti, či netrpí nejakým komplexom. Taký čas deti tiež siahajú po kadečom, ako tu čítam na tomto fóre rôzne témy. Je to veľmi veľmi zlá doba. Niekedy mám pocit, že niektorí rodičia nemajú čas na svoje deti, oni chcú na seba upútať kadečím(režú sa žiletkami, anorektici, bulímia, samovraždy,atď)no nechcem ťa tu strašiť, ale bohužiaľ je to tak. No a potom rodičia hľadajú príčiny, pritom príčina sú oni sami. Vôbec nemyslím teraz na teba Boženka, ale všeobecne.
Celkom vážne ti hovorím, skús si vybudovať priateľský vzťah s dcérou. Popýtaj sa aj na "frajera" či má a tak...
Ja mám už dospelé deti a nehambia sa priznať pred priateľmi, že ja som ich najlepšou priateľkou. Dôverujú mi a keď majú problém, i keď niekedy to ide ťažko, ale stále prídu za mnou sa poradiť.
Ja ti držím palce, aby sa ti podarilo vyriešiť záhadnú situáciu!

baku

bozena-- a preco tvoja dcera nenavidi svoju skolu ? vies to vobec ? niekto ju tam sikanuje alebo tak ?
najskor sa riesi pricina az potom dosledok..
neexistuje podla mna latka ktora nie je dokazatelna v krvi alebo v moci ci v tele vobec..

minnie mys

Keby si ju prelozila na inu skolu, nepomohlo by to? Alebo ona nenavidi skolu vseobecne? Vela mladych ludi blicuje...aj ja som blicovala, tiez som nezrala svoju strednu skolu a nemohla som sa dockat kedy ju dochodim, a to som bola velmi dobra ziacka, ale proste mi nesmakovala... Tiez nechapem ako sa vysledky mohli zmenit za jeden den, a ako to ze bola na odbere dvakrat za sebou? A mala by odkial vobec zobrat nejake nepreukazatelne latky? No ja neviem, snad ti niekto poradi :(