Niekolkomesacne padanie vlasov - da sa to zastavit?

Príspevok v téme: Niekolkomesacne padanie vlasov - da sa to zastavit?
curlyhair

nechudnem,nedrzim dietu,neprekonala som ziadnu vaznu chorobu,nie som ani v strese,naopak zijem zdravo,pijem vela tekutin a cez to vsetko mi uz asi 5 mesiacov neustale padaju vlasy.riesila som to najprv uzivanim zinku,potom komplexnymi tabletami proti padaniu v.,roznymi samponmi a vodami,kt.sa vtierali do pokozky.a vysledok?ZIADNY!mla som huste vlasy,ale teraz sa hanbim ich mat rozpustene,pretoze su neuveritelne riedke.nepomohla mi ani kozna lekarka.takze hladam pomoc vsade,kde sa len da.ak ste niecim podobnym presli,co vam zabralo alebo pomohlo?viem,ze je tu o tom mnozstvo tem,ale chcela by som nieco konkretne a osvedcene s cim mate skusenost,dakujem

monika29

Volá sa Gelacet. Sú aj tabletky aj taká želatina na rozmiešanie do nápoja, ale to je strašný humus. Tabletky sú v pohode. ALE V KAŽDOM PRÍPADE KONZULTUJ S KOŽNÝM LEKÁROM.Pokiaľ viem, sú to len nejaké vitamíny, či minerály, ale pre istotu.

monika29

Niečo podobné som zažila aj ja, mne padali tak extrémne vlasy cca. 9 mesiacov. Takmer po každom umývaní som plakala, koľko ich vypadlo. Mne výrazne pomohol liek, ktorý sa žiaľ dá zohnať len v Rakúsku. Doporučila mi ho aj kožná. Tam je voľnopredajný. Balenie na jednu kúru stojí cca. 1.000-1.500,- Sk. To je asi na jeden mesiac. Pomohol aj môjmu bratovi, ktorému sa najprv urobili plešinky a potom mu padli vlasy úplne. Vtedy vyskúšal všetko, pochodil všetky možné vyšetrenia a nič. Potom naša kožná odporučila vyskúšať tento liek a vlásky začali rásť a najmä znova nepadali. Už však nik nezistí, či pomohol ten liek alebo psychika.... Ale topiaci sa aj slamky chytá, nie?

baku

a co ti kozna na to davala? potrebovala by si mozno osetrit pokozku hlavy dusikom, neviem sice ci sa to robi pri vypadavani vlasov ale pri problemoch s kozou vo vlasatej casti hlavy urcite.. panthenolove injekcie.. tiez u koznej.. robili ti hormonalny obraz? ak si neprekonala ochorenie, to neznamena ze ani ziadne nemas.. mas aj ine problemy napr s pokozkou hlavy? zubara a gyndu mas ok? telo je subor a funguje ako celok.. ponavstevuj preventivne aj inych lekarov, vsetko to ma vplyv..

rocka

ahoj, mam ten isty problem, len ineho menovatela. som po dost vaznej chorobe, brala som tiez vela vitaminov, pila mineralky s vysokym obsahom magnesia, no nic... momentalne som si kupila jednu vodu, vtiera sa do vlasov kazdy vecer. nepouzivam ju vsak kazdy den, striedam to s vyvarom zo zihlavy.
klasika cerstvu zihlavu zalejes, nechas vylohovat, vychladnut, a potom s tym premyjes vlasy. ale nezmyvaj to potom uz cistou vodou! nechaj posobit. vlasy budes mat potom aj leskle.

curlyhair

prosiiim....fakt tu nikto nema pre mna ani radu,ani nic?ja som strasne zufala...moje vlasy su strasne riedke a naozaj nic na ne nepomaha:-(nechcem skoncit bez vlasov....prosiiiiim......

curlyhair

ja sice tiez uzivam HAK,ale z nej to urcite nemam,pretoze ju beriem len posledne 2 mesiace a tie vlasy mam v takomto stave ovela dlhsie

mamba1

mne tak padali asi pol roka ked som nasadila antikoncepciu, nevedela som zistit z coho to je mala som vlasy krasne huste a zdrave po 6 mesiacoch uzivania mi ostalo na hlave len paperie a vsetky dolamane a z nicoho nic...vysadila som antiku a vlasy sa zacinaju regenerovat