Problem,skor strach

Príspevok v téme: Problem,skor strach
peterxyz

Mam taky mensi problem.Moje dievca zacina brat antikoncepciu.Viem,ze sa bere hlavne preto,aby som sa mohol kludne spravit do priatelky a skvele si teda uzit milovanie.Ale mam taku barieru v sebe,ja sa bojim,ze ostane tehotna.Neverim tej malej tabletke...myslite,ze sa moje pocity zmenia a budem kludne ejakuovat do nej?

utopia

V pohode možeš naplno ked berie tabletky,uvidíš ako sa ti to zapáči. Nemusíš sa báť pokiaľ berie pravidelne je chranená.

baby

nemas sa coho obavat antibaby, je nato aby chranila... kludne sa mozes do nej spravit... ja s priatelom som po tydni bratia sexovala a islo to vsetko do mna... takto to je 4 roky a vsetko je v uplnom poriadku.. a kramy by jej meskat nemali.. ked doberie balicek tak cca do 2-3 dni ich dostane...

peterxyz

Dakujem vsetkym za rady...radsej este pockam zo mesiac,nech si jej telo na to zvykne,mylsim tabletky a potom to skusim.

moniqa87

tak pocuvaj, prve mšesiace mozno dva tri pouzivajte aj kondom, sem tam to skuste aj bez neho a potom sam pomaly zistis, ze sa nie je coho bat, ak by si mal stresovat, tak radsej este s tym pockaj ak uz citis, ze sa toho nebojis, tak to kludne sprav...

peterxyz

No prave o to ide...pockam este dva tyzdne,pre istotu,lebo len teraz zacala brat a ked to raz spravim,ze sa dpravim do nej,nechcem si predstavit,ake nervy a stresy budem mat,ked jej nahodou bude meskat menzes 2-3 dni...

moniqa87

taketo pocity ta po case prejdu, ked to zoparkrat skusite a zistite, ze je vlastne vsetko v poriadku.... to bude chvilu trvat kym si na to zvyknete obaja, ale kludne do toho

mnooo

to je fajn ze mas take pocity. tak do nej neejakuluj. ja tiez beriem antikoncepciu a urobi sa do mna len niekedy, ale nie casto..