Prosim poradte mi...Budem vam vdacny

Príspevok v téme: Prosim poradte mi...Budem vam vdacny
tomas21

Caute..poradi mi niekto???Neviem co mam uz robit...Mam priatelku 2,5roka a velmi sa lubime,no problem spociva v nasom sexualnom zivote...Nie ze by sme sex nemali..mame ale menej....Ona patri medyi tie vynimky bab,ktore to tak nepotrebuju....A ja nechapem,ze napr.po dlhej dobe lezime spolu v posteli a ju ani nenapadne myslienka na mna :(....Pritom,ja som normalny zdravy chlap..a chcem sa castejsie milovat s priatelkou ako sa miluje kazdi iny,ale proste to nejde:(....Mozno sa aj snazila to napravit niekedy...Ale za nejaky tyzden ,dva sa to opet vratilo do starych kolaji.......Ale velmi ju lubim,ale nechcem ju stratit a to nikdy

tomas21

A inak ty co si pisala.....moja skusenost.......U mna to tiez zacina tak akosi posobit,ze uz sa tym tak zmierujem-tym aka je,-ze zacinam mat pomali odpor k sexu...a nemavam uz zdaleka taku chut ako predtym.........Asi tymto,ze baby su vo vztahu taketo--nicia tuzbu v chlapoch

tomas21

...Je to pravda..Mozno netreba ani tak tlacit...ale bubuhaha....spravne si napisala,ze casom upada aj sex do stereotipu...ale v nasom pripade sa ta intenzita sexu nejak doposial nezmenila....takze ten sex by nemal preco upadnut do stereotypu...lebo ho bolo vzdy malo:(

moja skusenost...

pridam ti aj moju skusenost..
ked sme sa zacali spolu s priatelom milovat , bol taky nenasytny:) ze to chcel kazdy den co sme boli spolu.. a mne sa to stalo akokeby odporom:( neviem preco, no proste, uz som bola z toho unavena...no potom ho to prestalo bavit, alebo neviem co, ale on stratil zaujem..bol vytazeny z prace a tak som pre zmenu zacala byt zase ja ta, ktorej to uz chybalo, no u nas to vyzeralo aj horsie ako u vas...u nas to uz bolo skoro len raz do mesiaca:((( a to som mohla popred nim behat aj naha a nejavil o mna zaujem...a taktiez ako hovoris, ked som k tomu ,,donutila,, tak uz to bolo super, hovoril ake to je perfektne a ake to je uzasne a ze musim ecastejsie...no ale nebolo to castejsie, stlae sa len vyhovaral ze zajtra, zajtra, a tak nakoniec mna to prestalo bavit niekomu sa vnucovat..no a nakoniec sme sa aj rozisli, ale samozrejme nie koli sexu, mali sme aj ine dovody, ale jeden z nich bol aj ten, lebo hoc ako som ho lubila, cloveku je tazko ak sa s nim chcem hoci len mazlit a opn sa vam otoci chrbtom...cize ta chapem Tomas, no skus menej na nu tlacit, menej o tom hovorit, a skor nejako nenapadne, ako ti radili vinko, romantika, sviecky..nejaky vylet.. proste to ozivit, ale ked raz nema chut tak neviem ci to pojde, lebo ja som sa mohla roztrhat a aj tak to neslo..a skareda nie som:)

bubuhaha

tomas21:
pozri, to sa stava, ber to tak ze ste spolu dlho a po case ide vztah do stereotypu, a taktiez su zenske, ktormy staci k zivot velmi malo, doknca ani ten sex nemusi byt casto, ale to neznamena ze ta nema rada, myslism ze mal by si skusit na nu nieco nove a motno aj nieco take, aby si sa hned nevrhal len na sex, jednoducho skus ist na nu z trochu inak a hlavne zaujat najdi nieco nove, mozno miesto? doba? neviem poskusaj urcite kkazda snaha bude ocenena

marisssa

skusal si uz aj take, ze vinko, sviecky, uplna romantika? no ja ked mam nejake to promile, tak by som sa na neho hned v tej chvili vrhla:-))

moniqa87

kolko pises? dva krat do mesiaca????
ale to sa uz aj mne zda nejak priserne malo a to nie som ziadna prebornica v tuzbe, lebo mi staci tak 3 krat do tyzdna....
no to by som mala ukazat tomu svojmu, aspon bude vidiet, ze ake ma on vlastne este oproti inym stastie ;-)
nie ale vazne, to je malo, nema nejake psychicke problemy?