Vnutorne stehna, nie tvarovat, ale schudnut...?

Gima

Pomáha plávanie a gymnastika a tiež uprava stravy ako špenát, brokolica a sušené ovocie. Takisto robiť drepy a cvičiť vo fitnescentre.

Jalentolko

Toto síce neni téma pre mňa ale preboha čo vám už ženy ozaj preplo? Neni nič hnusnejšie ako diera medzi stehnami a vy si ju tam ešte chcete vydlabať? Ved to vyzerá jak kostra. Nechutné!

izy

Ahojte mám 17 rokov a cvičim už asi 4mesiace... Na začiatku som vážila 65kg a dnes vážim 57kg. Som veľmi spokojná. Začala som behávať a naozaj to pomáha na stehná. Robím brusaky a klasické cviky na vnútorné stehna. Obvod stehien som mala 50cm a teraz mám 46cm. Ale jasne že je aj strava veľmi dôležitá. Jem to isté čo do teraz až na to že to jem v polovičných dávkach.

izy

Ahojte mám 17 rokov a cvičim už asi 4mesiace... Na začiatku som vážila 65kg a dnes vážim 57kg. Som veľmi spokojná. Začala som behávať a naozaj to pomáha na stehná. Robím brusaky a klasické cviky na vnútorné stehna. Obvod stehien som mala 50cm a teraz mám 46cm. Ale jasne že je aj strava veľmi dôležitá. Jem to isté čo do teraz až na to že to jem v polovičných dávkach.

esko

Ja mam tiez dost tucne stehna, kazdy mi povie ze nie ale jasi myslim ze ano oproti tomu aky som bola kostlivec ked som bola mensia.. mam 16 a 163 cm a 53 kg.. obvod stehna je 50 zda sa mi to moc... velmi dobre je behanie, kazdy si mysli ze vam to urobi svaly alr nie, svaly vam urobia sprinty klusanie 15 minut denne vraj pomoha tak som zacala dufam ze mi stehna schudnu aspom o 5 cm.... velmi dolezita je aj strava