ZNASILNENY MUZ

Bircof17

ad 1.: po pravnej stranke je mozne znasilnit len zenu. Muz moze byt len zneuzity...je tam nizsia sadzba.
ad 2.: z toho vyplyva, ze vo vascine pripadov sa pocita, ze muz vie ovladat svoju erekciu..a pokial nechce sex tak sa dokaze skorigovat....pokial je ta zena nepritazliva...pokial je pritazliva nevie to ovladnut a je to zneuzitie :)

kajka

ale ..ked si ludia predstavite ,ze vas nejaka smradlava bezdomovkyna chytne a zavlecie... a neviem este co .... myslite si ,ze s amu postavi ?nejakemu co ma sex pravidelne ?? podla mna nee

luciferka

ano da sa to, a co si ma postavi alebo nie, nezavisi od toho co chce ten chlap, ved aj vacsina zien ma problemy sa po znasilneni vyrovnat s myslienkou ze boli vlhke a ze dokonca niektore dosiahlo orgazmus.....a pritom to urcite nechceli, to neoovlagnes rozumom

D_nika

ale sak to, ci sa chlapovi postavi nezavisi len na tom, ci ma chut na sex.. penis a rozum nemaju vela spolocneho, len telo. a vacsinou sa da bez problemu dosiahnut, aby sa postavil... je par pripadov znasilnenych chlapov..

utopia

Podla mna ked žena zdrapí muža,každý chlap sa poteší,takže mu hned stojí. Neviem si predstaviť chlapa ktorý sa bráni.

bejby6

jasne- bud ho znasilni chlap ze mu da do zadku, alebo si pozrite zufale manzelky:D kde orsonovi jeho ex dala do pitia tabletky- jednu na uspatie, druhu na zvysenie potencie:D cize spal- neptrotestoval- ale dole mu vsetko fungovalo ako malo:D