Kedy mi konecne zacnu rast prsia?

Príspevok v téme: Kedy mi konecne zacnu rast prsia?
monique123

Mam 18 rokov..zachviilku 19 a este ziadne prsia pricom neviem,kde je problem!!U nas v rodine maju zeny prsia,mamka mala 4ky,este aj ocino ma zvacsene zlazy..tak ja to fakt nechapem:((( uz aj 13 rocnej segre zacali pekne rast sice ni velke ale aj tak..a ja:X nemoyem nosit ani normalnu podprdu bo ked mi je dobra na kosik, neni na obvod a tak..volakedy sa mi aj akokeby vyvijali, cez kramy som mala pekne gulate akokeby,kus napuchnute ale pekne..no teraz!Ked mam aj kramy a pms tak mi ani neopuchnu ani nic ani sa nezvacsia..mam sa obavat?Ja uz fakt neviem co mam robit..moze byt na pricine sportovanie??Papam vsetko a normalne..a teraz v lete ma to strasne depta..vidno mi aj kosti cez prsia!!Ale ni som chuda..mam aj stehienka, aj rici pekne aj pekne boky..len toto ma stve..

BJ

od chalana, co pozera babe na cecky, a pri sexe ju za to chce chytat, prec... aj keby ich bola vacsina, radsej pockat, kym padne ich civilizacia, a pockat na novu.

Kingfskshdmns

Ahojte moja žena nemá prsia ale aj tak ju ľúbim a pri sexe ju chitam za ine veci a nie za prsia prepacte ze som vulgarny ale chcel som poradit ze si z toho nic nerobte

Dexter2016

Ale nič si nerob, preboha obávaš sa, že život ti to ničí??? Bez strachu naozaj. Aj také baby vládnu svetu :) A ak ťa t otak mrzí tak skús stránku megaprsia, dokonca máš zľavu -odkaz odstránený- cez tento portál stačí zadať kód.
Veľa šťastia, ale nie ej to nutnosť ver mi.

kukuk

baby netrapte sa koli prsiam....je vela chlapov ktorym sa pacia malicke,a napriklad mojej kamoske prsia narastli az po strednej dovtedy mala nulky,teraz ma krasne dvojky aj ked vyzeraju vacsie lebo je vzrastovo mala...a narastlo jej to behom pol roka....tak isto aj mojej sesternici tiez nemala prsia a potom behom 3 mesiacov jej narastli trojky....u kazdej je to ine

karinJajBOze

Caute babi. Ako to tu citam mate jeden problem. Ja som deviatacka na Zs a mam 4ky a ide ma z nich porazit. Kes na telesnej behame tak mi skacu a kazdy chalan Na mna pozera. V lete je to fajn mam aj piercing v pupku a vyzera to pekne ked mam kozu 4KY a piercing je to pekne. Ked som mala 12 rokov bola som rovna proste nic tam hore. Islo mi to na nervi bo ked som kukla na spolusediacu tak ona ich uz mala. Radim vam netreba plastiky navsteva lekara staci ked si s malov lizickou budete kruzit okolo prs a oni narastu je to overene kamoskou ona to robila 3 dni stale a ma 3 takZe radim vela stastia