Plavky na male prsia

Príspevok v téme: Plavky na male prsia
prsiicko

poradte mi.. som zufala.. aky vrchny diel opticky zvacsi prsia ? aky strih ? farba ? ja sa asi tento rok zase nepojdem nikde kupat ! uz kamosi teraz maju plany kde vsade chcu ist a ja uz vymyslam ze nepojdem lebo sa bojim vody a take vyhovorky mam .. ale to len preto ze sa hambim za svoju postavu ... aj tie siroke boky.. aaa.. a tie prsia :(( da sa to dajak "upravit" plavkami ?? hmm .. asi nie co ? .. ako to riesite vy ?

nemamprsa

sminarka - do exkluzivu chodim casto, a nenasla som tam plavky vhodne na mna, naposledy som bola pred tyzdnom, a mimochodom som z BA takze kludne mozes radit obchody co tu su... vypredaje mam ale vsetky prechodene a nic...

sminkarka

skus sa popytat v neakych obchodch so spodnym pradlom podla mna nebude take tazke zohnat ich:)ja som na moje natrafila nahodou v takom dost podradnom obchode Exkluziv-je aj v blave na kollarovom,maju tam cinsky,turecky,polsky,madarsky tovar...moje su z polska a stali 13€ a su celkom kvalitne vzhladom na tento obchod,urcite kvalitnejsie nez z trznice..

nemas aj ty v okoli podobny obchod?

nemamprsa

sminkarka - a kde si ich kupila ?? prosim , velmi by som chcela zohnat nejake push up...pretoze vsetky tu pisete o trojuholnikovych, ale mne su male aj tie, v nich vyzeram ako doska, mozem utahovat kolko chcem, jednoducho ja nemam ani A kosicky ani polku z nich, chapete? takze vy co nosite trojuholnikove ste na tom relativne dobre

sminkarka

ja som si kupila push-upkove plavky a vycarili mi naozaj krasny dekolt,predtym som nosila obycajne trojuholniky a v tych som bola ako doska,teraz nieco super=)

Marrissa

Baby verte mi je super mať malé psia. Ja mám teda velké a neviete si predstaviť aký problém je kupiť si plavky. Nikdy si nemožem kupiť take ake chcem,lebo by moje prsia neudržali. A nemožem si kupiť ani tie krásne bez ramienok, musím stale zhanat velke košíky, proste des..

suns

babeny ja to isté, v puberte som si kupovala plavky s košíkmi /veľkými/ a vyzeralo to hrozne, neviem, ako som to vtedy mohla nosiť:D potom som si kúpila menšie košíky také pevné, len problém bol, keď som sa zohla, odstávali. Potom som sa s tým zmierila, kúpila si normálne trojuhoľníky s makkými "vypchávkami" /v Gate/, ktoré sa tam po celej dĺžke vložili a bolo to fajn:) a čím boli plavky tesnejšie, tým sa mi prsia trošku nadvihli:) Potom som v Benetone kúpila perfektné plavky, trojuhoľník, ale mäkké košíky bez vypchávok a tie super sedia, zväčšujú prsia:) sú super. A teraz kašlem na to, prsia väčšie už mať nebudem, tak radšej nosím pekné bikiny:) veľa šťastia:)

nemamprsa

neviete niektora kde sa daju zohnat push up plavky??? lebo ja mam vrch XS a spodok take L ...cize totalne nesumerna postava :( a som uz z toho zufala ! nic mi nesedli , vsetko mi hore odstava...

kellysa

Baby, ja mam tiez male prsia, ale komplexy z toho uz nerobim, nosim trojuholnikove bikiny, ktore maju len take makke vsadenie, cize ani ziadny push up efekt. A vyzera to fajn. Najlepsie je jednoducho sa zmierit s tym, co mame, a namiesto nedostatku z toho urobit prednost. :)

mia19

Ja mám tiež malé prsia, plavky som si našla s vypchávkami. Akurát som s nimi mala jeden trapas, boli sme na bazénoch a mne tie vypchávky pekne z boku podprsenky vyplávali. Myslím, že ma videl jeden chlap, ale ja som ich rýchlo šupla naspäť a plávala ďalej. Potom som ich tam zašila a mám pokoj. Takže treba voliť vrch z plaviek taký, ktorý ma strih ako podprsenka, mne sa to osvedčilo