Ženský metabolizmus po 40tke - ako ho zvýšiť?

kamoska1

Melassa, aktívne ženy sa mi vždy páčili,takže tvoja mamina je veeeelmi sympatická a obdivujem ju, asi aj preto, že moja mama aj otec nikdy nešportovali a jediný pohyb pre nich bolia raz do týždňa prechádzka

kamoska1

RNG, dakujem za rada, ale hadam nemam uzivat vsetky 4 prípravky....skus poradit aj kombináciu a množstvá :-) tvoje rady tu su najlepsie :-)

RNG

Kamoska, Betain HCl, Pancreatin, Bromelain, lactazu, papain a multienzymi mozes dostat aj v mojich obchodoch. Predavacky ti pomozu s vyberom, treba sa ich pytat.

melassa

No nemyslim, to by o tom vedela, ved chodi na preventivky, doma si tiez obcas meria, ale moze byt.. Vies ona cely zivot pila kavu.

melassa

kamoska ona odjakziva mala velky apetit tak aby nepriberala, kompenzovala to pohybom. Taka klasika.. behanie na hradzi, gymnastika, plavanie, cyklistika. Aj teraz dvakrat do tyzdna si najde cas a chodi s kamoskou do plavarne a kazde rano po kave si pol hodku zacvici pred telkou ako sleduje telenovelu, ma svoju zostavu cvikov uz dobrych par rokocv, pritom je to zaneprazdnena zena.. Podla mna ona to berie uz ako samozrejmost ako taky ritual bez ktoreho nevie zacat svoj den.

melassa

Moja mama ma 55 a je zavisla na kave. Robili jej testy na hustotu kosti a lekar jej povedal ze ich ma huste ako dvadsiatnicka. Ona vsak vyrastala na strukovinach a cely zivot sportovala :-)